Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi RS3


Rekomendowane odpowiedzi

i co z tego jak jezeli chodzi o radosc zjazdy i prowadzenie to i tak nie bedzie mailo podejcia do Subaru i EVO chodz by mialo zylion koni.To dalej haldex i dalej bedzie sie prowadzil jak samochod FWD gez znaczenia ktorej genracji jest ten haldex.Na tym polu TTRS nie powala i pluje nosem i dokladnie tak samo bedzie sie zachowywac to RS3 bo mechanicznie to klon TTRS.za***iste to w tym aucie jest na pewno silnik

trudno się nie zgodzić, ale myśle, że audi nawet nie patrzy w strone subaru i evo. Waga robi swoje, jednak na torze o charakterystyce zielonego piekła, czy nawet hungaroringu ostatecznie poznania rs3 byłoby trudnym przeciwnikiem dla evo i imprez, które swoją drogą na typowy tor średnio pasują, a zdecydowanie bardziej na próby strickte zręcznościowe i wszelkiej maści upalania :wink4:

lekkość w prowadzeniu to rozkład masy i waga, nepęd również ale nie jest to moim zdaniem czynnik jedyny a już napewno nie kluczowy :wink4:

jesli chodzi o rycie nosem to imprezy robią z tego doktorat, co innego evo, które znany Ci Jacek określa mianem nudnego auta, no bo posłuszni zazwyczaj sa nudni :tongue4:

nie do końca jestem zdania, że rs3 jest bezpośrednią konkurencja m3 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie do końca jestem zdania, że rs3 jest bezpośrednią konkurencja m3 :mysli:

Bo nie jest i nigdy nie miało być. To w tej chwili król hot hatch'ów i nie ma konkurencji, nawet Focus RS nie da mu rady. Może wspomniane wcześniej M1, tyle, że to będzie coupe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle w buni wieje nudą w środku. Jakoś bawarka nei przypada mi do gustu.

Ten RS3 to fajny pocisk :decayed: Ciekawe ile MTM z neigo wydusi :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ta "be-emka" pewnie 3 razy lepiej jeździ niż RS3. No i ma biturbo oraz większą pojemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co z tego, ze ma biturbo skoro do 100 tylko 4,9s... jak na te gabaryty i silnik powinno byc zdecydowanie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździliście już M1 czy RS3 :mysli:

po komentach odnoszę wrażenie, że co najmniej na weekend mieliście te auta :decayed:

RS3 optycznie bardzo mi się podoba ale chętnie zobaczę porównanie na torze...BMW przeważnie b.dobrze wypada w takich porówniach :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co z tego, ze ma biturbo skoro do 100 tylko 4,9s... jak na te gabaryty i silnik powinno byc zdecydowanie lepiej.

wg Audi RS3 ma 4.6 (ma 4x4)...ale poczekam az beda razem na torze, wtedy sie okaze ktora lepiej jezdzi. mnie sie tam oba auta podobaja. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...