Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Przyciemnianie szyb - polecane zakłady


neever

Rekomendowane odpowiedzi

Ja za komplecik z przednimi szybkami zapłaciłem 460pln - oczywiście spinki, które lubią się połamać też zostały wymienione w cenie - ORI Audi. :good:

Gdzie montowałeś - zakład ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za komplecik z przednimi szybkami zapłaciłem 460pln - oczywiście spinki, które lubią się połamać też zostały wymienione w cenie - ORI Audi. :good:

Gdzie montowałeś - zakład ?

Ja polecam zakład w Jaworznie, o którym już tutaj była mowa:

Maciej Jasieczko

Jaworzno

[email protected], tel. kom. 0 698-767-933

Folie SUN-GARD. Profi robota. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zasypiamy......

Czy jest ktos z opolszczyzny kto moze polecic jakis warsztat. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już ściemniłem wszystkie szybki za avant 520zł wygląda :good: - Autofan Jaworzno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opolskie - Profi car - Kędzierzyn- Koźle ( Jarek 509-236-925) lub Almarg Mechnice ( Ola 501-324-753) z czystym sumieniem że nie spaprają roboty :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie , nie robiłem u Nich , ale troszkę znam tą branżę , wiem na jakich materiałach robią i na jakim poziomie wykonują usługi , dlatego ich mogę polecić. A co do ceny to musisz sam zadzwonić i się dopytać ,a mi może by się udało załatwić dla Ciebie jakiś rabacik :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajniutko.Jak bysmogl juz cos sie dowiediec bylbym wdzieczny!

Ja sie juz szykuje na przyszly tydzien do Rybnika z kolega ale jak bys .........tomoze bym sie skusil.

Mamaudi a4 avant i albo sam tyl albo calosc zalezy od kasy no i na faktorke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy a gdzie ściemniają tanio w Toruniu/ Bydgoszczy lub okolicach już ktoś pytał jednak nikt nie odpowiedział może ktoś prywatnie niekoniecznie firma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toruń/ Bydgoszcz spróbuj w Żninie (668677442) albo Black Sun w Toruniu(605515104)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Koledzy możecie mi polecić jakąś porządną firmę, która zajmuje się przyciemnianiem szyb na Śląsku.

Najważniejsze jest dla mnie żeby robota została wykonana fachowo i starannie. Cena ma dla mnie mniejsze znaczenie. Wolę zapłacić trochę drożej, ale mieć pewność, że wszystko będzie ok.

Pozdrawiam i czekam na propozycje

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem skąd dokładnie jesteś ale moge polecić firme womarc (Będzin) facet robi starannie i ceny znośne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować w Autofan w Jaworznie albo w AleX foll w Czeladzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem w autofan i jestem zadowolony, miałem do wyboru womarc ale zrezygnowałem są drożsi i ładują swoja reklamę obok certyfikatu :thumbdown: - w autofan nie mam żadnych reklam firmy a naklejki dostałem (jak będę miał wene to mogę sobie przylepić ale ja wolę bez :naughty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jade do Rybnika na scieme szybek.

Cale autko bez przedniej oczywiscie za 500zl !! no i faktorka do tego :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zachodniopomorskiem polecam gościa w Barlinku /glass-tuning p.Laskowski/, ceny duzo niższe niż w Szczecinie. Jakość wykonania bardzo dobra. Gwarancja na folię 7lat na, usługe 2lata, atest. Koszt 5 szyb w avancie 300pln.

Myślę teraz o oklejeniu dachu czarnym matem lub carbonem, zobaczę co z tych rozmyślań wyjdzie...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...