Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APT] Oto moje autko - str.6 - nowy zderzak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Aż przyjemnie popatrzeć :) nawet grill bez znaczka może być :gwizdanie:

Opublikowano

ekstra :oklaski:

troche sie na pracowałeś :bicz:

warnwarn.gifregulamin dzialu

Opublikowano
  • Autor

Naprawde fajnie zrobione auto. Co to za zderzak? Bo chyba nie oryginał od RS4, a jeśli tak to jak go spasowałeś z seryjnymi nadkolami? :)

nie nie to jest zderzak z tworzywa i widziałem takie na allegro a ja osobiscie juz z takim kupiłem od niemca. :thumbup:

Opublikowano

zawias jest faktycznie ekstremalny. Jezdzilem troche takim od kolegi MAx'a z OPOLA, mozna dostac wstrzasu. Do poszalenia za***isty ale do poruszania sie tragedia. Autko bardzo ladne. Gratuluje zakupu

Opublikowano

Hmm, jak już zderzak przedni jest "tuningowy" to trzeba by pomyśleć nad progami i tylnym zderzaku tez, bo kiepsko to wygląda z samym przodem :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Hmm, jak już zderzak przedni jest "tuningowy" to trzeba by pomyśleć nad progami i tylnym zderzaku tez, bo kiepsko to wygląda z samym przodem :wink4:

witam , rzecz wustu kolego a jak wiadomo na temat wustu sie nie dyskutuje . ja nierobie z tego jakiejs choinki tylko małymi krokami na G-STYLE a zderzak juz był. :cool:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

no bardzo ładnie posadzona :naughty:

Opublikowano

A powiedz mi jest jakas roznica w czasie jazdy jak masz założony ten sportowy stozkowy filtr powietrza K&N, od normlanego ??

Audiczka rewelka nowe lampki II lift , i bedzie gitara i jeszcze rameczek brakuje w środku do okoła zegarów :afro:

----

M@rk :audi:

Opublikowano
  • Autor

witam co do obramówek to własnie zamówiłem, nad lampami rozmyslam a filtr daje zajefajny efekt na wyzszych obrotach a czy jakis przyrost mocy to niemam pojecia ale raczej znikomy. pozdr :audi::a4fan:

A powiedz mi jest jakas roznica w czasie jazdy jak masz założony ten sportowy stozkowy filtr powietrza K&N, od normlanego ??

Audiczka rewelka nowe lampki II lift , i bedzie gitara i jeszcze rameczek brakuje w środku do okoła zegarów :afro:

----

M@rk :audi:

Opublikowano

witam co do obramówek to własnie zamówiłem, nad lampami rozmyslam a filtr daje zajefajny efekt na wyzszych obrotach a czy jakis przyrost mocy to niemam pojecia ale raczej znikomy. pozdr :audi::a4fan:

A powiedz mi jest jakas roznica w czasie jazdy jak masz założony ten sportowy stozkowy filtr powietrza K&N, od normlanego ??

Audiczka rewelka nowe lampki II lift , i bedzie gitara i jeszcze rameczek brakuje w środku do okoła zegarów :afro:

----

M@rk :audi:

a co sie dzieje na wyzszych obrotach szybciej sie zbiera mnie go muli na wyzszych biegach ??? jezeli mozesz to sprecyzuj , bo tez moze bym sobie zalozy cos takiego tylko nie wiem czy to mam sens bo cenna to 350 zł wiec trzeba sie bardzo zastanowic .

---

M@ek

Opublikowano
  • Autor

witam ponownie tak szczeze to niewiem bo niezwracałem na to uwagi czy jest jakas ruznica, mi chodziło o odgłos tylko. pozdro

Opublikowano

Autko fajniutkie.Miło popatrzeć.Zaraz lece popatrzeć na swoją :audi:

Pozdro

warnwarn.gifregulamin dzialu

Opublikowano

baaaardzo ladnie kolego :thumbup: :thumbup: :thumbup:

warnwarn.gifregulamin dzialu

Opublikowano

tragedia ten zderzak rodem www.agrotuning.( wstaw lepiej od S4)

reszta ok :th:

Opublikowano
  • Autor

to jest kolego rzecz gustu a o gustach sie nie dyskutuje :audi:

bo ja srebrnym jeepem niejezrze :polew:

warnwarn.gifregulamin dzialu

Opublikowano

tylko ten jeep jeździ a twój nie ma siły

[panowie, bo posypia się kropeczki] - schiller

warnwarn.gifOT - regulamin dzialu

bardzo mi przykro, ale schiller jest lagodniejszy - regulamin jest po to by go przestrzegac - odwolania w dziale "sugestie i uwagi - {Murzyn}

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

to zdjecie przeswitu mnie rozwala :drool: :thumbup:

bardzo ladne autko i tyl odrazu sie lepiej prezentuje z nowymi lampkami, jeszcze tylko przod i bedzie gites :th:

Opublikowano

no glebe masz konkretna ... ogolnie ladna twoja a4 ...

jakie masz sprezynki ( Jakiej firmy i ile na minusie w stosunku do serii ? )

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.