Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APT] Oto moje autko - str.6 - nowy zderzak


szymas

Rekomendowane odpowiedzi

witam . :audi: jest aktualnie na gwincie kw. ile nizej to niewiem bo jak kupiłem to juz miała sportowe ale dla mnie i tak za wysoko było i tak na oko to ok 8-10 cm nizej niz seria ale gwintu jeszcze zostało troszke wiec :dance: z trzy centy moze jeszcze usiąsc :>

no glebe masz konkretna ... ogolnie ladna twoja a4 ...

jakie masz sprezynki ( Jakiej firmy i ile na minusie w stosunku do serii ? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subcio z krawężnika to mozna wskakiwac do autka :):thumbup: :th:a czy ten stozek czasem nie zasysa cieplego powietrza?

http://img80.imageshack.us/img80/6263/dsc00016qu9.jpg <-- nie zasysa widac ze jest oddzielony blachą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dokładnie niewiem bo niemam gdzie sprowdzic kupiłem na sportowym a teraz mam gwint ale tak na oko to ok. 8 cm. jak masz na reryjnym to zmierz do górnej czesci błotnika i wdedy porównam :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne autko, ładna gleba...

Kierownice S-line/S4 juz miałeś czy zmieniałes??[br]Dopisany: 10 Luty 2008, 17:57 _________________________________________________ładnie sie prezentuje na tych nowych lampkach... :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko na tych felgach prezentuje sie znakomicie :notworthy: i ten zderzak mi sie bardzo podoba, ogólnie ładnie ci idzie w modyfikacjach swojego samochodu, tak trzymaj pozdrawiam :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:th:za lampki tył, marzenie... po ori jedyne do sedana...autko kozak... powodzenia w dalszych modach :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechales po maxie z ta gleba.. :slina:

Lampki tylne wygladaja miodnie.. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fele chyba takie same jak Angeli (super)..........jak tobie udaje się jeździć z taką glebą?....podziwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak i gdzie Ty tym jeździsz? :blink: A zimą? :rolleyes: zmieniasz na zimę zawias? :gwizdanie: Pięknie zrobione :th: Furka kozacka :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim :hi:

tegoroczną zime przejezdziłem bez regulacji zawiechy i jezdzi sie nienajgorzej .

poprostu kwestia przyzwyczajenia i omijania pagórkór. :>

czego sie nierobi dla wyglądu. :cool:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2008, 22:14 _________________________________________________maska w macie na 1 stronie . jakie opinie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaj...scie sie ta maska prezentuje, pasuje do caloksztaltu fury, i laddnie kommponuje się z ciemnymi lampkami, jeszcze raz wielki szacun :notworthy: za ta bryke! i powodzenia w nastepnych modach... bo napewno beda takowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...