Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Moja A4ka| nowe foto str.3


Krycha

Rekomendowane odpowiedzi

Kable jak się dało tak ułożyłem bardziej dyskretnie się nie dało bo za krótko je uciąłem i nie było za dużo opcji ich ułożenia :decayed: Ale i tak będą zmieniane na grubsze więc instalacje kablową będę robił od nowa i wtedy będzie dyskretniej z kablami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie Nosb tez Cie poznałem i miałem do Ciebie pisać ale nie byłem pewny :)

Jechałem do Kielc na spocik AUDI :th: Poznałem Cię po tym jasnym wnętrzu :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po ramkach :D Mysle : biała i pomaranczowe ramki .... Ktos chyba taka z a4 klubu ma :mysli: hehe :)

Ładnie sie twoja A4 prezentuje na drodze : w sumie seryjna ale podobała mi sie :) Chyba mam sentyment do bialego po mojej B4 byłej :) I sie błyszczała :D A ja nie miałem gdzie umyc :/ Wszystkie myjki zapchane były :/ Dopiero na podwórku wymyłem :decayed:

Trzeba sie kiedys styknąc skonftontowac nasze sprzeciory audio ;) Kupiłem gratów , teraz to tylko poskładac wszystko :)

PS : jakbys szedł w kiernku takiej jak dał raggaman (biel i czarne lampy itp) to bede miał moje tylnie i przednie chyba do sprzedania w dobrych cenach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O hehe wymyta była bo przed wyjazdem ją wyczyściłem dokładnie :th:

Co do audio to wiesz ja stare klocki mam ale z chęcią posłuchał bym Twojego grania. Ja teraz tez wszystko będę przerabiał bo stare brzmienie mi się znudziło.. Można się kiedyś styknąc w końcu to niedaleko.

Co do lampek to przednie z pewnością by mnie interesowały :) Tylko zależy jaką promocje zastosujesz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko fajnie :):) te zmiany co ty palnujesz napewno beda idelane ale juz zrealizowalem wiekszosc swoich :D:D identyczne co twoje tylko jeszcze grilla mi brakuje i zdzerzaka przedniego z S4 a tak reszte juz mam zobacz sobie jak wyglada moja po :audi: tych modyfikacjach :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M2rk twoje auto już dawno widziałem :th: Będę się na nim wzorował. U mnie zmiany stanęły w miejscu bo narazie byłem bez pieniędzy, znaczy miał inne wydatki,a jak na ucznia nie mam zbyt dużo dochodów. Narazie zajmę sie audio i wsadzę nowe klocki bo stare granie mi się znudziło. Po nowym roku zaczynam plany które wymieniałem wyżej :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam chyba identyczne A4 jak Ty - powiedz mi jeszcze czy Twoj kolor to biały (mleko) czy kremowy? Ja mam krem 1.6 ADP ale na zdjęciach uparcie wychodzi biała jak mleko ;)

Różnica tylko taka że z tyłu nie masz metek "A4" I "1.6" a poza tym moja nie miała alum (niestety).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej to mleko :) Emblematy z tyłu miałem ale odkleiłem :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mleko to Alpejska Biel :D Tak sie nazywa ten kolor ;) Na mojej b4 taki byl :P Bardzo fajny kolor : W bielutki dzien jest biały a jakis pochmurny itp taki kremowy ;)

Lampeczki jakby co to sie dogadamy - drogo nie bedzie ;)

Nie wiem tez czy moj zderzak S4 nie bedzie do sprzedania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twoja furka to tak 15-16 tys. warta jest ,zmiany które planujesz tak na oko to około 8-10 tys...........czy warto ???Może lepiej cała ta kasę zainwestuj w coś lepszego np jakąś a4 z 99r z ciekawszym silnikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb co ty cały samochód na częsci sprzedajesz? :naughty:

Maniusiek28 wiadomo że wszystkich planów nie zrealizuje ale chociaż część się postaram nie zamierzam narazie zmieniać auta chce zostać dłużej przy tym. Silnik mi starcza jak narazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh : w calosci lub na czesci ;) a serio to wystawie chyba raz jeszcze do sprzedania i jak nikt nie kupi to zaczynam przy nim ostro działac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zrobiłem parę nowych fotek.

Założyłem na tył nowe lampy po lifcie to główna zmiana, i zrobiłem parę małych pierdół które ułatwiają życie :decayed:

Zrobiłem panel climatronicka (bo w ogóle przestał działać)

Naprawiłem tylną popielniczkę

W bagażniku zrobiłem porządek: nowe koło dojazdowe tzn oryginalne aluminium 15stka nóweczka z nowa oponą.

Kapitalny porządek wewnątrz i pranie siedzeń i tapicerki.

Zmieniłem akumulator, stary padał dość szybko, był większy niż ten co teraz mam ale starszy i stracił na jakości.

Zmieniłem również klocki z przodu bo już żyletki były :naughty:

Zaraz po nowym roku:

Zakładam maty grzewcze na lusterka + oczywiście elektryka związana z ich podłączeniem.

Boczne kierunki na białe.

Polerka generalna tłumika końcowego wraz z końcówką.

1b251bb9e2e60f9am.jpg cb0fe4175087fd42m.jpg 773e794b345ecdc9m.jpg

6a9edbee38c5865bm.jpg 2de3465a2eca13a0m.jpg

3db236eac20750a9m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maska do wyregulowania :naughty: Chyba za bardzo ktos skrecił i zobacz jak sie domyka : za bardzo dociąga ja do dołu.

Tylnie lampki trzeba bylo brac moje ;P Chyba by sie niezle prezencily czarne :) Ale teraz to juz po tzw ptOkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...