Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

tylko program zrobiony, chyba wole przesiąść się na 3.0tdi Q niż rezać ten silnik

Opublikowano

W sumie tak, ale zrobić coś samemu, a kupić gotowe to jest różnica ;) Gdybyś ten porządnie zrobił to już autko do śmierci :D

Opublikowano

Reznako! :kox:

więc jesteś pierwszą osobą co nie jest za ledami

Drugą

Marcin z tymi drzwiami pasażera świetny pomysł.

Trzecią. :naughty: Mimo, że u mnie zawitały takie same lampki to wewnąrz światło jest słabe. Zależy co kto lubi. :wink4:
Opublikowano
  • Autor

no właśnie tego chce uniknąć :decayed: a brne w to auto bez opamiętania :grin:

Opublikowano
Reznako! :kox:
więc jesteś pierwszą osobą co nie jest za ledami

Drugą

Marcin z tymi drzwiami pasażera świetny pomysł.

Trzecią. :naughty: Mimo, że u mnie zawitały takie same lampki to wewnąrz światło jest słabe. Zależy co kto lubi. :wink4:

ciebie o to akurat nie podejżewałem:decayed:

Opublikowano

Marcin wreszcie luknołem na twojego pażdziocha - ładnie go zmodziłeś tyle nowych gratów tam wstawiłeś ,że A4 przybrala na wadze sporo KG .

A podobno kierę teraz nową będziesz wstawiał ? he he -

Opublikowano
  • Autor

na razie kiera zostaje ta co mam, no fakt kilogramów przybyło sporo, kilka rzeczy jeszcze czeka na montaż, wiosna :whistling:

Opublikowano
na razie kiera zostaje ta co mam, no fakt kilogramów przybyło sporo, kilka rzeczy jeszcze czeka na montaż, wiosna :whistling:

To podobnie jak u mnie - jak się ociepli to biorę sie za montaż tego i owego

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-awx-czarna-4-tuningu-silnika-sesji-zdjeciowej-avant-sector-rotces-262185/,

Widzę że na spotach w Kato się pojawiasz , będę musiał więc podjechać i luknąć na twoją A4

Opublikowano
  • Autor

nie pojawiam się :grin: ale to się zmieni, raz na jakiś czas wpadne

Opublikowano

Kurcze, Marcin, dałbyś sobie troche spokój z tym modzeniem, daj szanse innym Cię dogonić. :wink:

W tym roku pewnie znowu inną fele zapodasz na sezon letni. :banan:

Opublikowano
  • Autor

no raczej :decayed: przesadzasz pare mało znaczących pierdół nazywasz grubym modzeniem :grin::whistling:

Opublikowano

:thumbup1:

Homelink podłączony i działa?

Opublikowano
  • Autor

jeszcze nie, moduł kupiłem usa, szukam europe

Opublikowano

A jesteś zadowolony z tych nakładek na pedały - nie ślizga się noga na tym metalu?

Opublikowano
  • Autor

nakładki są fajne, noga się nie ślizga bo są na nakładkach specjalne gumy, za to widok bezcenny :decayed:

Opublikowano
nakładki są fajne, noga się nie ślizga bo są na nakładkach specjalne gumy, za to widok bezcenny :decayed:

nic dodać nic ująć , widok jest :slina::decayed::kox:

Opublikowano

to już wiem , co znowu kupie - ehh te forum mnie wykończy .

Opublikowano
to już wiem , co znowu kupie - ehh te forum mnie wykończy .

twój portfel :polew:

Opublikowano

jednym słowem -nie lubie was :rotfl:

Opublikowano

Klamka jest od anglika? Kabelek trzeba ciągnąć czy wszystko jest już w drzwiach?

ps. zderzak siedzi już na aucie. Jest kosa ;]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.