Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus


marcin_o23

Rekomendowane odpowiedzi

no nie wiem, ale to nie są tanie rzeczy :grin:

spokojnie się wie :decayed:

a tak powaznie to mam 18 i zastanzwiem się czy nie zmienic na takie same ale 19 :wink: bo wzór jest mega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem, ale to nie są tanie rzeczy :grin:

spokojnie się wie :decayed:

a tak powaznie to mam 18 i zastanzwiem się czy nie zmienic na takie same ale 19 :wink: bo wzór jest mega

To może ja wezmę Twoje:naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamooo ma i nie narzeka :decayed: mam też w garażu komplet 8,5x19 et 43 :decayed: któreś pewnie zostaną, w tygodniu może będzie przymiar :wink:

Dobry negatyw i wejdzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dobrej glebie i oponie 225 35 tyl wpasuje się idealnie ale te dużo zależy od opony, odnośnie przodu przy dużej glebie i oponie 225 35 na zakrętach będzie przycieralo

U mnie wygladalo to tak 2013_05_16_07_55_43.jpg na bridgestonach przycierał przod i tyl. Po wymianie opon na continentale conti contact sport 5p tyl wpasowal się idealnie a przod jeszcze trochę przyciera dodam tez ze rolowalem trochę błotniki lecz za wiele nie pomoglo . Rozmiar felg 19" 9" ET 30 opony 225.35.19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dobrej glebie i oponie 225 35 tyl wpasuje się idealnie ale te dużo zależy od opony, odnośnie przodu przy dużej glebie i oponie 225 35 na zakrętach będzie przycieralo

U mnie wygladalo to tak http://s9.postimg.org/hwvio4o4r/2013_05_16_07_55_43.jpg na bridgestonach przycierał przod i tyl. Po wymianie opon na continentale conti contact sport 5p tyl wpasowal się idealnie a przod jeszcze trochę przyciera dodam tez ze rolowalem trochę błotniki lecz za wiele nie pomoglo . Rozmiar felg 19" 9" ET 30 opony 225.35.19

czyli tak jak myślałem Marcin będzie ciężko Ci te 9" upchnąś przy takim et :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czaje, ale adamooo jeździ, pisał że przy oponie 235 jest ok, bez obcierek, czester jeździł, myślę że da radę w tygodniu jak znajdę chwilę to wrzucę na auto, bardziej boję się przodu, jak nie siądzie to wlecą te drugie 8,8x19 et43 a te musową siądą a też są spoko :wink:, myślę że te z rs4 się migiem sprzedadzą bo mają jeszcze bogate oponki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin będzie trzeć- ja mam 235/35 na 9 i trze i przód i tył a wielkiej gleby nie mam nawet przód to koza:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale ja myślę o oponach 225, wrzuce jedną na przymiar i będę wiedział co z fantem:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sterowanie wysokością bixów z kabiny wyrezane, może kiedyś wpadnie ori samopoziom :eusathink:

no i przymiar koła, także przez zime trzeba podjąć decyzję czy opona 225 czy 215 :decayed:

t6lz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin wiesz co wkurza mnie to Twoje auto :whistling: za to że jest tak k**ewsko ładnie zrobione :whistling: ale brakuje Ci ramek klubowych :thumbdown:

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pójdzie w dół na wiosnę na pewno :naughty:

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ----------

może kiedyś jakaś wlepka na szybkę wpadnie, ale może bo nie lubie naklejek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...