Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Problem z przepustnica :(


Gość skorpion80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszyskich :hi:Mam problem z przepustnica sad Tzn skaczą mi obroty i w innych postach na podobny temat wyczytałem ze powinienem sprawdzić aku,a jak jest sprawny ( a jest pełny energi 12,5v i 14,6 przy włączonym silniku ) to przeczyścić przepustnicę.Chciałem ominąć ten krok i chciałem ją od razu "ZAADAPTOWAć" bez czyszczenia i tu pojawił się problem:robiłem wszystko zgodnie z instrukcją adaptacji zamieszczonej na naszym forum.Oczywiście poprawy nie było,ale chodzi mi o to że jak włączam ponownie zapłon to silniczek nastawnika przepustnicy dalej brzęczy,tak jakbym chciał ją znów zaadaptować.I tak za każdym razem przy włączeniu zapłonu :wallbash:

Chciałbym sie również zapytać czy magnetyzer mógł mieć z tym też coś wspólnego bo miałem go zamontowanego wyżej i mi spadł w okolice przepustnicy.Wyciągnąłem go,ale 1 magnesik się zapodział i niewiem czy go tam gdzieś dalej niema :(:confused4:

Trochę się rozpisałem ale chciałem wszystko wytłumaczyć :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za pomocny link :oklaski: Szukałem wszedzie ale akurat tego nie znalazłem. Jutro chyba się za to zabiore bo nie jest to chyba aż tak trudne na jakie wygląda. Tym bardziej ze i tak muszę przy okazji płyn w chłodnicy wymienić :dance:

Dzięki raz jeszcze za pomoc i pozdrawiam. :wink4:

Ps. Jutro napisze jak mi poszło. :th:[br]Dopisany: 21 Październik 2007, 23:03 _________________________________________________Witam :hi:Właśnie oczyściłem przepustnicę,i wbrew sceptycznemu podejściu że przyczyną może być to,jestem miło zaskoczony i zadowolony :thumbup:Po oczyszczeniu,obroty przestały falować,a nawet wspomaganie mi jakoś teraz lżej chodzi :thumbup:

Dzięki schiller za pomocnego linka :oklaski:

Mam tylko malutki problem odnośnie adaptacji,ponieważ za każdym razem mi brzęczy,kiedy przekręce zapłon,więc mam pytanko czy ten objaw zniknie czy coś zle zrobiłem :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura
Mam tylko malutki problem odnośnie adaptacji,ponieważ za każdym razem mi brzęczy,kiedy przekręce zapłon,więc mam pytanko czy ten objaw zniknie czy coś zle zrobiłem

nie przejmuj się tym, ma brzęczeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...