Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ANB] 1.8T lift S-Line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WItam, szukałem czegoś innego ale wpadło mi w ręce śliczne A4, z którego jestem bardzo zadowolony :)

pozdrawiam!

audi_a4s4.jpg

więcej zdjęć na wiosnę, jak założę kółka i strzelę polerkie

kolor LZ5K - Santorin Blue Pearl Effect

Wyposażenie:

Klima aut.

4 x jasiek

ABS

El. lusterka i przednie szyby

Podświetlenie nóg oraz czerwone lampki w drzwiach i chyba ogólnie jakiś pakiet poświetlenia wnętrza bo lampek ma sporo

Fotele półkubełki + el. regulacja odcina lędźwiowego kierowcy

szyberdach el. - szukałem właścnie auta z szyberdachem :good:

ksenon fabryczny - nie kupie więcej auta bez ksenonów (tylko fabryczne z aut. regulacją które nie walą tak po oczach)

radio 2 din - ale musze powiedziec, ze fabryczne glosniki maja slaba jakosc

pełny fis - niestety gubi pixele :confused4:

domykanie szyb i szyberdachu z pilota

podgrzewane zamki

podgrzewane fotele

zawieszenie 1BE czerwone amory

Z dodatków:

sprezyny H&R - nie wiem ile obniżają ale w połączzeniu z 1BE jest dosyć nisko, sle zaskakująco komfortowo

kola S4

nakladki na lusterka S4

i chyba tylne lampy z wersji usa

W planach mam wymianę głośników + dopał

ładna końcówka lub tłumik końcowy z S4

podłokietnik który już czeka

i zastanowie sie nad grilem z S4 lub RS4

pozdrawiam!

a4_fotele.jpg

a4_pixele.jpg

a4_deska.jpg

Opublikowano

:slina::blink::kox: elegancka :decayed:. W Audi A4 B5 nie było S-Line dopiero w B6. Przydało by się więcej zdjęć. Nic w niej nie trzeba zmieniać :).

Życzę bezawaryjnej jazdy :hi:

Opublikowano

prawie taka sama jak moja :> też jestem bardzo zadowolony ze swojej :) bezawaryjności no s-line w b5 nie było,a szkoda.

Opublikowano
  • Autor

Jest to świeży nabytek zza miedzy. Zdjęcie jest z przed 4 godzin, nie chciało mi sie myć auta. Teraz są juz stalówki 195/65/15 :/ także więcej zdjęć w marcu/kwietniu.

Auto ma kubełki, kierownice S-line, radio 2din, ksenon fabryczny, szyber elektryczny, tylne lampy z wersji usa, pełny fis, sprężyny H&R (prowadzi się zajebiś.e). Aha no i ma czerwone amortyzatory - na pewno oryginalne audi madein belgium - nie wiem, czy to jakieś usportowione czy co? ogólnie jak jest czyste, to wygląd bajka :)

Opublikowano

zrób zdjecie z wlepki z bagaznika to poczytamy co tam masz

Opublikowano

no ładny s-lajn, :tongue4:

Opublikowano
sprężyny H&R (prowadzi się zajebiś.e

tez mam daja rade... nie sa az bardzo twarde a po zakretach mozna smigac

no ładny s-lajn, tongue4

:polew: :polew:

Opublikowano

cinusek dam Ci radę uważaj na krawężniki i większe nierównośći na tych 15, też mam lekko posadzoną i ostatnio uderzyłem miską no i wiadomo co sie stało.....a na 17 całkiem inna jazda i o nic nie zachaczałem.

Opublikowano
  • Autor

będzie dobrze, to nie moje pierwsze niskie auto, poza tym na 17 mam 225/45 a zima jest 195/65/15 więc wysokość kola jest chyba taka sama. Ale fakt jak wracałem 2 razy zaiskrzyło o koleiny :D Twoja też bardzo ładna audiola

Opublikowano
Ale fakt jak wracałem 2 razy zaiskrzyło o koleiny

to chyba były koleiny po 10cm :polew:

do ostrej gleby tam sporo brakuje :gwizdanie:

Poza tym ładne auto :)

Opublikowano
  • Autor

no, w nocy mozna trafic na dużą nierówność. prześwit mam ok 7-8 cm

Opublikowano

dude...więcej zdjęć i uporządkuj opis auta w 1 poście :cool1::good: , ładny kolor :naughty::decayed:

Opublikowano

ładniutka :good:

Opublikowano

wiesz ze miałem kupować to a4 widziałem je na mobile.de cena dosyć atrakcyjna ogólnie fajne autko

Opublikowano

z zewnątrz faktycznie ładna

zapodaj jakieś foty w środku

Opublikowano

Bardzo ładna :good:

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

co jest skąd ta decyzja?? kupujesz nowsza??

Opublikowano

czemu zdecydowałeś się sprzedać? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.