Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie znam odpowiedzi na pytanie ale przecierz czyszczenie turbo to przy dobrych wiatrach 2h roboty przy piwie wiec bez strachu. Nie długo będe robił to u siebie :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

czym to może być spowodowane?

ło chłopie, milion powodów :rolleyes: np zapieczone kierowniczki, problem z N75, uwalona instalacja podciśnienia... itd

Solar rób komplet logów i niech fachowcy ocenią

się na tym nie znam, a dzieje się tak od czasu do czasu w młodego AJM, ale tylko na zminym silniku :blink:

Opublikowano

Solar sprawdź sobie N75, podmień z N18.

U mnie przy zapieczonych kierowniczkach, N75 nic nie walczył a był sprawny. Jak się zablokował w okolicach 90% tak koniec.

U Ciebie widać, że N75 walczy i zbija ciśnienie tyle,że za dużo.

Opublikowano

I jeszcze jeden drazniacy mnie temat.Jesli załoze turbo AWX i bez strojenia to czy bedzie tak ze moze zasyfic sie turbo :mysli:

chyba nawet szybciej niz Ci sie wydaje :(
Opublikowano

Solat nie wiem po co te logi,przecież nie od dziś wiadomo ze masz wyrobiony pierścień w turbinie i możesz ja czyścic nawet 2 razy dziennie i tak nic to nie da.

Opublikowano

Solat nie wiem po co te logi,przecież nie od dziś wiadomo ze masz wyrobiony pierścień w turbinie i możesz ja czyścic nawet 2 razy dziennie i tak nic to nie da.

To ten pierścień sie wyrabia? :shocked:

Jak wygląda wyrobiony ten pierścień?

Bo może ja mam to samo bo czyściłem pół roku temu turbulum, przez jakiś czas był spokój i znów po zimowej miejskiej jeździe sie kwalifikuje do czyszczenia bo sa noflauty :chytry:

Opublikowano

To ten pierścień sie wyrabia? :shocked

Jak sie jeździ z zapieczona turbina parę lat to jak widać.

Opublikowano

Dobrze wiedzieć.

Jak czyszcze strone gorąca to można chyba na lusterko wypolerować? Bo tam były takie wrzery to jak ostatnio czyściłem to je zostawiłem bo nie wiedziałem czy sie tam jakieś luzy za duże między kierowniczkami a obudoą nie roba jak to zczyszcze? I podejrzewam że na tych wrzerach mi sie odłożyło znowu i sa noflauty.

A to Solar jeździsz cały czas z zapieczona turbina?

Opublikowano
  • Autor

A to Solar jeździsz cały czas z zapieczona turbina?

tak juz od samego wyjechania auta z fabryki auto ma zapieczona turbinę :good:

Tamtej zimy auto mi troche nie jezdziło...dochodziło do ok 3tys obr i koniec jazdy...Ale po czyszczeniu wróciło do normy...prawie... bo jak widac dalej mam przeładowanie.Ale auto jak dla mnie smiga normalnie nie czuje jakichś mocnych przeładowan :rolleyes: obrotomierz kreci do końca praktycznie na kazdym biegu.

Opublikowano

A to Solar jeździsz cały czas z zapieczona turbina?

tak juz od samego wyjechania auta z fabryki auto ma zapieczona turbinę :good:

uspokoiłeś mnie, myślałem że masz taki fetysz :bag::decayed:

Opublikowano

A to Solar jeździsz cały czas z zapieczona turbina?

tak juz od samego wyjechania auta z fabryki auto ma zapieczona turbinę :good:

uspokoiłeś mnie, myślałem że masz taki fetysz :bag::decayed:

:polew: :polew:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

na klape znaczek juz yest :kox: tera mini do kluczyków :mysli::decayed::naughty:

dopekluczyki.jpg

Opublikowano

na klape znaczek juz yest :kox: tera mini do kluczyków :mysli::decayed::naughty:

dopekluczyki.jpg

Jestem za :good::decayed: Już przyklejone dope na doopie? :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jeszczy ni czekamy tam jeszcze na jedna dziewuche która ma dokończyc dzieło :wink4:

Opublikowano

solarpm.jpg

:mysli:

Opublikowano
  • Autor

solarpm.jpg

:mysli:

nad tym wizerunkiem też trzeba było by pomysleć :cool1::mysli:
Opublikowano

Moze minimalnie mniejszy :mysli:

Opublikowano

nie podobuje mi się :thumbdown: Jeśli już to tylko tył :wink4:

Opublikowano
:good: kierunek modów dobrze obrany tak trzymać.
Opublikowano

Fajnie Fajnie może kiedyś bede miał okazje zobaczyć z bliska :]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.