Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fura po modzie wyplula 118 KM dawno takiej padliny rogal nie goscil

Opublikowano

Fura po modzie wyplula 118 KM dawning takiej paramilitary rogal niece goscil

:shocked:

Żartujesz :chytry:

118km :shocked: Co nie domagało :mysli::kwasny:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2011, 13:31_________________________________________________Nie no blefujesz :naughty: tooszto w serii pewnie 100km by miało :naughty: ja obstawiam ze wyszło 14X

Opublikowano

Padło jak nic :kox:

Opublikowano

Prawie trafiłem w wynik :wink4:

Opublikowano

Z takim niuton będzie ładnie latać :naughty::kox:

Opublikowano

Z takim niuton będzie ładnie latać :naughty::kox:

wyniki i rozkład momentu Solar pokaże :wink4:

Opublikowano
:cool1: Kolejny do objeżdżania 350 Z :P:bag::D
Opublikowano

A co ten Solariusz ma tam namodzone że taki wynik? Turbo od 1Z? :mysli::decayed:

Opublikowano

A co ten Solariusz ma tam namodzone że taki wynik? Turbo od 1Z? :mysli::decayed:

:cicho:
Opublikowano

Fura po modzie wyplula 118 KM dawno takiej padliny rogal nie goscil

taaa a tam pewnie 200 kunia i zrywa papę z dachów w całym Chełmie :decayed:
Opublikowano
  • Autor

A co ten Solariusz ma tam namodzone że taki wynik? Turbo od 1Z? :mysli::decayed:

mody pełną para idą :naughty: ni ma opierdalania sie :decayed::cool1:
Opublikowano

sie rozkrecil chlopaczyna :gwizdanie:

Opublikowano

sie rozkrecil chlopaczyna :gwizdanie:

a pana to juz kaaaaawał czasu tu nie widziałem albo sie dobrze kryjesz :przebiegly::naughty:
Opublikowano

sie rozkrecil chlopaczyna :gwizdanie:

a pana to juz kaaaaawał czasu tu nie widziałem albo sie dobrze kryjesz :przebiegly::naughty:

bryka po składzie budowalanym :decayed:
Opublikowano

sie rozkrecil chlopaczyna :gwizdanie:

a pana to juz kaaaaawał czasu tu nie widziałem albo sie dobrze kryjesz :przebiegly::naughty:

bryka po składzie budowalanym :decayed:

avantem wozi cement i cegły :chytry::decayed:

Opublikowano
  • Autor

panie klej i gładz :cool1:

Opublikowano

sie rozkrecil chlopaczyna :gwizdanie:

a pana to juz kaaaaawał czasu tu nie widziałem albo sie dobrze kryjesz :przebiegly::naughty:

bryka po składzie budowalanym :decayed:

:gwizdanie:

siedzenia już poskładane.. teraz znów jest do przewozu osób :naughty:

Opublikowano

Solar a jak zrobiłeś tą temp w liczniku ? Da sie to wyrezać w zwykłym liczniku czy trzeba inny kołować ? Inna manetka jest potrzebna ?

Opublikowano

Solar a jak zrobiłeś tą temp w liczniku ? Da sie to wyrezać w zwykłym liczniku czy trzeba inny kołować ? Inna manetka jest potrzebna ?

do czego inna manetka? Zwyczajnie kupujesz wyświetlacz od temp. podpinasz pod czujnik i lala, wydaje mi się że nie trzeba nic wycinać? Pewnie jest jakaś maskowniczka w liczniku że tylko pyk myk i wyjęta.

Solar ale masz brzydki samochód :kwasny::P

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Solar a jak zrobiłeś tą temp w liczniku ? Da sie to wyrezać w zwykłym liczniku czy trzeba inny kołować ? Inna manetka jest potrzebna ?

do czego inna manetka? Zwyczajnie kupujesz wyświetlacz od temp. podpinasz pod czujnik i lala, wydaje mi się że nie trzeba nic wycinać? Pewnie jest jakaś maskowniczka w liczniku że tylko pyk myk i wyjęta.

Solar ale masz brzydki samochód :kwasny::P

tak jak pisał rafalex wyzej wyciagasz licznuk zaslepkę zdejmujesz lutujeszze 3 kabelki i po kłopocie :wink4:

Dziękuje za komplemencik :cool1::good: wiem mze jest fajny :decayed:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 09:16_________________________________________________pany podpowiedzcie czy szukac szprzegła z AWX czy oddac swoje stare na wzmocnienie do radzika :mysli: za duzo niutona mam i juz sie chyba jego zywot konczy :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.