Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp


_Solar_

Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie i zero odp na priv wiec trzeba aukcje zrobic:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solar bierz ten tył bo się wkurfię i sobie przyrezam.

Zalega mi niepotrzebnie. Dorzucę siostrę w gartisie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solar bierz ten tył bo się wkurfię i sobie przyrezam.

Zalega mi niepotrzebnie. Dorzucę siostrę w gartisie :naughty:

Nie dość że robisz interesy to jeszcze szwagra sobie szukasz?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:whistling:

Czyżby tył zabrany przez Solara? :wink:

solar zapracowany po uszy yebie po tych fabrykach od brzasku do nocy i nie ma czasu kiedy tej kasiowy wydawac, a dostawcy pougadywani :grin:

Dokładnie mrogal ma racje :thumbup1: Sorka panowie ale dopiero wczoraj wieczorem na hause wrociłem. Nie miałem jak sie odzywac bo z dostepem do neta slabo było :kwasny: ale na godzinach mysle ze priv'y poleca

---------- Post dopisany at 18:52 ---------- Poprzedni post napisany at 18:45 ----------

mrogal a propo tego wydawania kasy to Ty mnie oskubałeś jakies poł godz temu z połowy pensji :wallbash::disgust::confused4::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jędrzej, a co za różnica jak i tak zderzak rs4 do Twojego auta się nie nada :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbert, a siostra ładna? :decayed:

ładna ładna zobacz na FB :decayed:

---------- Post dopisany at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany at 19:41 ----------

co tam kupiłeś, pochwal się

w sumie nic takiego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jędrzej, a co za różnica jak i tak zderzak rs4 do Twojego auta się nie nada :decayed:

ja się popieści to się zmieści :grin:

Norbert, a siostra ładna? :decayed:

ładna ładna zobacz na FB :decayed:

podeślij linka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o nie ma tak łatwo :wink:

---------- Post dopisany 27-01-2013 at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany 24-12-2012 at 23:17 ----------

Kuzwa wiosna idzie coraz wiekszym krokiem , a zderzak nawet nie tkniety od tamtej pory :facepalm::kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o nie ma tak łatwo :wink:

---------- Post dopisany 27-01-2013 at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany 24-12-2012 at 23:17 ----------

Kuzwa wiosna idzie coraz wiekszym krokiem , a zderzak nawet nie tkniety od tamtej pory :facepalm::kwasny:

czy ja wiem czy idzie, od zachodu śniegiem sypie, raczej to nie początki wiosny:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o nie ma tak łatwo :wink:

---------- Post dopisany 27-01-2013 at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany 24-12-2012 at 23:17 ----------

Kuzwa wiosna idzie coraz wiekszym krokiem , a zderzak nawet nie tkniety od tamtej pory :facepalm::kwasny:

czy ja wiem czy idzie, od zachodu śniegiem sypie, raczej to nie początki wiosny:grin:

taa owilz idzie juz snieg topnieje a mnie w domu nie ma i do polowy marca pewnie nie bedzie :kwasny: a w ten czas juz by sie przydało mie cjuz wszystko uporzadkowane :jerk:

---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

kowi miałes racje ze na zachodzie sniegiem daje :decayed: przed chwila patrzyłem przez okno i rzeczywiscie daje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o nie ma tak łatwo :wink:

---------- Post dopisany 27-01-2013 at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany 24-12-2012 at 23:17 ----------

Kuzwa wiosna idzie coraz wiekszym krokiem , a zderzak nawet nie tkniety od tamtej pory :facepalm::kwasny:

no miałem właśnie pytać czy cos tańczysz yyy znaczy rezasz? :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rezam ale co innego

---------- Post dopisany 13-03-2013 at 12:42 ---------- Poprzedni post napisany 27-01-2013 at 23:37 ----------

zderzak wyrezany w koncu :decayed: tylko teraz czeka na spasowanie ładne montaz kratek spryskow i malowansko :banan:

No ale zycie bywa okrutne i prawdopodobnie idzie na handel :kwasny:

dsc08355l.th.jpg

dsc08354p.th.jpg

dsc08353gx.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rezam ale co innego

---------- Post dopisany 13-03-2013 at 12:42 ---------- Poprzedni post napisany 27-01-2013 at 23:37 ----------

zderzak wyrezany w koncu :decayed: tylko teraz czeka na spasowanie ładne montaz kratek spryskow i malowansko :banan:

No ale zycie bywa okrutne i prawdopodobnie idzie na handel :kwasny:

http://imageshack.us/a/img138/3512/dsc08355l.th.jpg

http://imageshack.us/a/img705/7761/dsc08354p.th.jpg

http://imageshack.us/a/img6/993/dsc08353gx.th.jpg

odjebane :slina::slina: ile za niego :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

policzymy wszystkie koszta te za graty tzn spryski kratki materiał na jego ulepienie do podkladu i bysmy sie dogadali. pisz w niedziele bede wiedział.bo wsyztsko sie jebie na raz w zyciu :kwasny: a To tylko auto

---------- Post dopisany at 13:11 ---------- Poprzedni post napisany at 12:53 ----------

od listopada zderzk juz lezał w garazu i dopiero teraz został ogarniety.Ja piernicze tyle czasu :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję nareszcie poskładałeś zderzak:decayed:

Kiedy go zakładasz??:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

policzymy wszystkie koszta te za graty tzn spryski kratki materiał na jego ulepienie do podkladu i bysmy sie dogadali. pisz w niedziele bede wiedział.bo wsyztsko sie jebie na raz w zyciu :kwasny: a To tylko auto

---------- Post dopisany at 13:11 ---------- Poprzedni post napisany at 12:53 ----------

od listopada zderzk juz lezał w garazu i dopiero teraz został ogarniety.Ja piernicze tyle czasu :facepalm:

Pracuj pracuj bo jeszcze listwy progowe czekają u mnie :decayed:

Zrobisz chłopie widzę sprzęt marzeń :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wroce bede miał czas to sie przymiarke zrobi :decayed: pastaldo miało byc :cicho: a Ty sie znow wygadałes :doh::guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...