Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp


_Solar_

Rekomendowane odpowiedzi

jest juz sztos :naughty::kox: robi robote na miescie :slina::jerk: jak jedzie przez centrum to mu laski bijo brawo :grin: a jak podjezdza pod dyskoteke to sie k**wy w dzrzwiach duszą :grin::polew:

znaczek dope mozna by zakleic na tylna klape :wink: albo zostawic na gładko tak jak jest :slina:

tzio.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest juz sztos :naughty::kox: robi robote na miescie :slina::jerk: jak jedzie przez centrum to mu laski bijo brawo :grin: a jak podjezdza pod dyskoteke to sie k**wy w dzrzwiach duszą :grin::polew:

znaczek dope mozna by zakleic na tylna klape :wink: albo zostawic na gładko tak jak jest :slina:

http://img600.imageshack.us/img600/6791/tzio.jpg

oo a klakier nie w robocie? :grin::wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jest klapa tylna USA do opylenia :jerk: jak by sie kto reflektował pisac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jest klapa tylna USA do opylenia :jerk: jak by sie kto reflektował pisac :wink:

jeszcze nie uwieńczyłeś projektu jakaś sesja a juz graty rozsprzedajesz:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziana wczoraj w tk :wink:

no tak zgadza sie bo byłem tam akurat i jak sie prezenci :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłbyś zdjecia a nie po polszy sie bujasz:naughty: wystarczy w dzień złapac ja w całoasci w kadr i pokazać na forum:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daje radę padaczka, mam gdzieś nawet zdjęcia :wink: potem coś wrzucę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pewnie jak stałem tam gdzies pod targami :wink: wrzucic cos fajnego jak zrobiłes :decayed: Piotrek ni mam czym pstryknac konkretnym :wink:

---------- Post dopisany at 16:40 ---------- Poprzedni post napisany at 16:27 ----------

lipa chyba na tych felach bedzie :kwasny:

pztk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pewnie jak stałem tam gdzies pod targami :wink: wrzucic cos fajnego jak zrobiłes :decayed: Piotrek ni mam czym pstryknac konkretnym :wink:

---------- Post dopisany at 16:40 ---------- Poprzedni post napisany at 16:27 ----------

lipa chyba na tych felach bedzie :kwasny:

http://imageshack.us/a/img826/2434/pztk.jpg

antery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz prawie jest :decayed:

---------- Post dopisany 28-07-2013 at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany 25-07-2013 at 17:08 ----------

Krycha gdzie foty :decayed:

---------- Post dopisany 03-08-2013 at 04:56 ---------- Poprzedni post napisany 28-07-2013 at 19:04 ----------

:kox::jerk:

bwvd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób mu jakaś sesje nawet telefonem, przecież to 10min roboty:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armi robił to Ci pokaze albo podesle ;) a sesje telefonem z 1.2 megapikseli to szału nie bedzie :decayed: porzadny sesjon bedzie jak wroce do LC to z wujkiem rogalem cos pstrykniemy :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armi robił to Ci pokaze albo podesle ;) a sesje telefonem z 1.2 megapikseli to szału nie bedzie :decayed: porzadny sesjon bedzie jak wroce do LC to z wujkiem rogalem cos pstrykniemy :jerk:

Winni si,e tłumaczą:decayed: rób czym możesz, później się najwyżej poprawisz:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...