Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jest juz sztos :naughty::kox: robi robote na miescie :slina::jerk: jak jedzie przez centrum to mu laski bijo brawo :grin: a jak podjezdza pod dyskoteke to sie k**wy w dzrzwiach duszą :grin::polew:

znaczek dope mozna by zakleic na tylna klape :wink: albo zostawic na gładko tak jak jest :slina:

tzio.jpg

Opublikowano
jest juz sztos :naughty::kox: robi robote na miescie :slina::jerk: jak jedzie przez centrum to mu laski bijo brawo :grin: a jak podjezdza pod dyskoteke to sie k**wy w dzrzwiach duszą :grin::polew:

znaczek dope mozna by zakleic na tylna klape :wink: albo zostawic na gładko tak jak jest :slina:

http://img600.imageshack.us/img600/6791/tzio.jpg

oo a klakier nie w robocie? :grin::wink:
Opublikowano
  • Autor

Pany jest klapa tylna USA do opylenia :jerk: jak by sie kto reflektował pisac :wink:

Opublikowano
Pany jest klapa tylna USA do opylenia :jerk: jak by sie kto reflektował pisac :wink:

jeszcze nie uwieńczyłeś projektu jakaś sesja a juz graty rozsprzedajesz:grin:

Opublikowano

widziana wczoraj w tk :wink:

Opublikowano
  • Autor
widziana wczoraj w tk :wink:

no tak zgadza sie bo byłem tam akurat i jak sie prezenci :decayed:

Opublikowano

zrobiłbyś zdjecia a nie po polszy sie bujasz:naughty: wystarczy w dzień złapac ja w całoasci w kadr i pokazać na forum:decayed:

Opublikowano

daje radę padaczka, mam gdzieś nawet zdjęcia :wink: potem coś wrzucę

Opublikowano
  • Autor

to pewnie jak stałem tam gdzies pod targami :wink: wrzucic cos fajnego jak zrobiłes :decayed: Piotrek ni mam czym pstryknac konkretnym :wink:

---------- Post dopisany at 16:40 ---------- Poprzedni post napisany at 16:27 ----------

lipa chyba na tych felach bedzie :kwasny:

pztk.jpg

Opublikowano
to pewnie jak stałem tam gdzies pod targami :wink: wrzucic cos fajnego jak zrobiłes :decayed: Piotrek ni mam czym pstryknac konkretnym :wink:

---------- Post dopisany at 16:40 ---------- Poprzedni post napisany at 16:27 ----------

lipa chyba na tych felach bedzie :kwasny:

http://imageshack.us/a/img826/2434/pztk.jpg

antery
Opublikowano

To jak juz skończysz projekt umów się z kolega Griffe

http://a4-klub.pl/auto-250/prace-270475/

To będzie petarda :decayed::kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

juz prawie jest :decayed:

---------- Post dopisany 28-07-2013 at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany 25-07-2013 at 17:08 ----------

Krycha gdzie foty :decayed:

---------- Post dopisany 03-08-2013 at 04:56 ---------- Poprzedni post napisany 28-07-2013 at 19:04 ----------

:kox::jerk:

bwvd.jpg

Opublikowano

Podoba mie się :thumbup:

Wysłane z mojego GT-N7100

Opublikowano

Mie tez

Ile masz cm od nadkola?

Opublikowano

zrób ładne fotki i dawaj go do kalendarza :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Mie tez

Ile masz cm od nadkola?

na razie jest kozowato bo 61 cm mam od podłoza do błotnika :facepalm:

Opublikowano

zrób mu jakaś sesje nawet telefonem, przecież to 10min roboty:whistling:

Opublikowano
  • Autor

Armi robił to Ci pokaze albo podesle ;) a sesje telefonem z 1.2 megapikseli to szału nie bedzie :decayed: porzadny sesjon bedzie jak wroce do LC to z wujkiem rogalem cos pstrykniemy :jerk:

Opublikowano
Armi robił to Ci pokaze albo podesle ;) a sesje telefonem z 1.2 megapikseli to szału nie bedzie :decayed: porzadny sesjon bedzie jak wroce do LC to z wujkiem rogalem cos pstrykniemy :jerk:

Winni si,e tłumaczą:decayed: rób czym możesz, później się najwyżej poprawisz:wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nic sie solar nie chwali a na fejsie gwiazdorzy...

1003361_508411372577797_1927592664_n.jpg

1231344_508412492577685_1906396775_n.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.