Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Problem z instalacją, odpaleniem ,pomocy!!


kar_sci

Rekomendowane odpowiedzi

no tak masz racje a słuchaj na pewno sprawdzałeś wszystkie bezpieczniki?

tam kolega któryś napisał ze musisz sprawdzić wiązkę od abs zobacz czy masz napięcie główne tam. Poduszki zostaw w spokoju bo to droga zabawa ja to bym nawet odpiął na czas eksperymentu, tego puki nie odpalisz.ale nie wypowiedzą się bardziej świadomi.

a i jeszcze jedno pytanie nie miałeś zrobionego jakiegos triku dla złodziei??

szkoda ze mnie nie ma w domu bo bym odpioł od swojej audi komputer silnika i potem każde 5 wtyczek i bym ci powiedził jak sie zachowuje ( 5wtyczek połaczenie miedzy ins.karoseri a ins silnika)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze gdzies zwarcie powstalo, moze sie kabelek przetarl. pompe abs odpinalem czyjniki takze ale nic to nei zmienia. raczej to chyba nie ma nic do rzeczy ale przed awaria jakis tydzien zakladalem gwincik auto posadzilem, jezdzilem. podnioslem potem na gwincie i zalozylem zimowki jezdzilem dzien i sie tak stalo;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie:) usterka niby prosta a trochę szukania było a że nic nie zdechło to też sporo szcześcia. Wypalił się styk 15 w kostce stacyjki, i wszystko co żyło na nim dostawało zamiast 12v ok 4-6V. chyba że np klimatronik był na off i drzwi zamknięte to można powiedzieć że trochę ożywało napięcie wzrastało do 9v. W sumie wystarczyła wymian kostki stacyjki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...