Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BBK] Moja S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Myślę o tym tylko we Wro nie ma chyba 4x4

musi byc... kolega robił Leona ARL 4x4 u Mirrasa

Opublikowano

co do pilota to chyba standard u mnie też tak jest jak odłączę AKU wystarczy włożyć kluczyk w stacyjkę i poprzyciskać przyciski przy kluczyku :gwizdanie:

Opublikowano
Myślę o tym tylko we Wro nie ma chyba 4x4

musi byc... kolega robił Leona ARL 4x4 u Mirrasa

to nie ma znaczenia, haldexa przeważnie rozpinają na strojenie...

zadzwonić i spytać :)

bardzo ładna eska, dźwięk silnika poraża :)

widzę że kolega ma znajomości w urzędzie komunikacji hehe

Opublikowano
:kox: :kox: :kox: mistrzostwo swiata i nic wiecej nie napisze :gwizdanie:
Opublikowano

no ładnie Danielu a wiec to Twoje cudeńko :gwizdanie:

juz pare razy widzialem na mieście i zastanawiałem sie czyje to. :mysli:

przy najbliższej okazji musze blizej obczaić twoja eske, pozdrawiam Łukasz

Opublikowano

a więc to ty mi ją podkupiłeś :-)

ładne S4 gratulacje!

niewątpliwą zaletą tego samochodu jest potwierdzony przebieg i regularny serwis w ASO... :good:

żeby nie było kolorowo to wada też jest ale to właściciel jak będzie chciał to się sam pochwali :cool1:

Opublikowano
  • Autor

a więc to ty mi ją podkupiłeś :-)

ładne S4 gratulacje!

niewątpliwą zaletą tego samochodu jest potwierdzony przebieg i regularny serwis w ASO... :good:

żeby nie było kolorowo to wada też jest ale to właściciel jak będzie chciał to się sam pochwali :cool1:

Hmmm...

co tu dużo gadać, ciężko jest kupić taki samochód tak żeby nie miał jakieś przeszłości. Tą S-ke sprawdziłem kilka razy.Wszyscy mówili to samo.

Dla mnie nie było większych przeciwwskazań do zakupu własnie tej. :)

Jak widać w Polsce wybór tego modelu jest raczej niewielki, a sprowadzanie to raczej nie dla mnie.

Fura jak na razie :good:

pzdr

Opublikowano

ale chu.owa eSka :polew: :polew: te listwy boczne i te zderzeki :polew: :polew:

a tak poważnie :kox::blink: :blink: :slina:

Recaro :notworthy:

Opublikowano

na pewno bixenon?

Czy bixenon to nie jest drogowe i długie w jednej soczewce? [br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 09:52_________________________________________________no i przygotuj się na częste wizyty na stacji benzynowej:) nawet bardzo częste:P

Opublikowano

Ladna maszyna... ALe takie pytanie ile taki silnik pali ?? z ciekawosci chcialbym wiedziec :)

Opublikowano

miasto średnio 14-15 L

Trasa 12-15

to przy zamulonej jeździe:)

a przy innych właściwościach nawet nie pytaj:) hehehe bo nawet i 30 L pokaże

Opublikowano

na pewno bixenon?

Czy bixenon to nie jest drogowe i długie w jednej soczewce? [br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 09:52_________________________________________________no i przygotuj się na częste wizyty na stacji benzynowej:) nawet bardzo częste:P

w Audi bixenon różni się przesłoną w soczewce która się odchyla po zapaleniu długich i xenon świeci wysoko tak jak zwykły halogen

Opublikowano

czyli kolega nie ma bixenonu?

Opublikowano

Ma, to co ma kolega właśnie w audi nazywa się bixenonem (xenon plus) różni się on jeszcze od zwykłego xenonu tym, że ma ciemne środki :)

Opublikowano

Ma, to co ma kolega właśnie w audi nazywa się bixenonem (xenon plus) różni się on jeszcze od zwykłego xenonu tym, że ma ciemne środki :)

a skad wiesz, ze ma? :)

w S4 B6 wychodzily tez zwykle xenony z czarnymi srodkami.

Opublikowano
AUDI S4 AVANT

Rocznik 09.2003

Przebieg: 116 tys

Kraj pochodzenia: Szwajcaria ( jeździł nią mój imiennik )

Wyposażenie m.in.

Bixenon

Skrzynia manual

Recaro skóra+alcantara

Navi RNS-E

Podgrzewane fotele przód

Lustra podgrzewane i fotochromatyczne

itd.

kłamie?

Opublikowano

nie , tylko ja to samo mam.

Też mam niby bixenon ale długie są wypuszczane obok. A w soczewce mam tylko światła drogowe. Przy zmianie słychać jak coś pstryka jak daje na długie( na postoju oczywiście) i długie nie są w xenonie a też pisze bixenon i też mam czarne środki.

Dlatego zgłupiałem już:)

Opublikowano

światła drogowe - długie

światła mijania - krótkie

A jak coś pstryka to własnie ta przesłona. Oprócz tego, że włącza się halogen (żółte światło) również odchyla się przesłona w soczewce która puszcza światło do góry, poproś kogoś, żeby mrugał długimi a ty zasłoń halogeny a zostaw na wierzchu soczewki, podjedź do ściany i będziesz wiedział o co chodzi. Dobra kończymy Off topic koledze, na forum gdzieś napisane jest na czym polega różnica między xenonem a xenonem plus (bixenonem)

Opublikowano

nie, nie klamie, zle sie wyrazilem... chodzilo mi o to, ze w eSkach zwykly xenon byl wlasnie czarny.

tutaj jest bi.

A jak coś pstryka to własnie ta przesłona.

true.

Opublikowano
  • Autor

nie, nie klamie, zle sie wyrazilem... chodzilo mi o to, ze w eSkach zwykly xenon byl wlasnie czarny.

tutaj jest bi.

A jak coś pstryka to własnie ta przesłona.

true.

Cisza...

Ciesze się, że sobie wszystko wyjaśniliście. Co do mojego Bi to sam juz nie wiem, za dużo wątpliwości i pytań :mysli:

Wiem tylko tyle, że świeci słabiej niż w moim poprzednim Passacie. Może to wina żarników, a może mi sie tak wydaje.

Szykuje się pierwszy mod. Przyciemnienie szyb. Z racji, że pracuje na co dzień z foliami, będę oklejał szyby sam! Zdjęcie będą po zakończeniu roboty.

:wink4:

Pzdr.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.