Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BBK] Moja S4


danilo s4

Rekomendowane odpowiedzi

co do pilota to chyba standard u mnie też tak jest jak odłączę AKU wystarczy włożyć kluczyk w stacyjkę i poprzyciskać przyciski przy kluczyku :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę o tym tylko we Wro nie ma chyba 4x4

musi byc... kolega robił Leona ARL 4x4 u Mirrasa

to nie ma znaczenia, haldexa przeważnie rozpinają na strojenie...

zadzwonić i spytać :)

bardzo ładna eska, dźwięk silnika poraża :)

widzę że kolega ma znajomości w urzędzie komunikacji hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie Danielu a wiec to Twoje cudeńko :gwizdanie:

juz pare razy widzialem na mieście i zastanawiałem sie czyje to. :mysli:

przy najbliższej okazji musze blizej obczaić twoja eske, pozdrawiam Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc to ty mi ją podkupiłeś :-)

ładne S4 gratulacje!

niewątpliwą zaletą tego samochodu jest potwierdzony przebieg i regularny serwis w ASO... :good:

żeby nie było kolorowo to wada też jest ale to właściciel jak będzie chciał to się sam pochwali :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc to ty mi ją podkupiłeś :-)

ładne S4 gratulacje!

niewątpliwą zaletą tego samochodu jest potwierdzony przebieg i regularny serwis w ASO... :good:

żeby nie było kolorowo to wada też jest ale to właściciel jak będzie chciał to się sam pochwali :cool1:

Hmmm...

co tu dużo gadać, ciężko jest kupić taki samochód tak żeby nie miał jakieś przeszłości. Tą S-ke sprawdziłem kilka razy.Wszyscy mówili to samo.

Dla mnie nie było większych przeciwwskazań do zakupu własnie tej. :)

Jak widać w Polsce wybór tego modelu jest raczej niewielki, a sprowadzanie to raczej nie dla mnie.

Fura jak na razie :good:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chu.owa eSka :polew: :polew: te listwy boczne i te zderzeki :polew: :polew:

a tak poważnie :kox::blink: :blink: :slina:

Recaro :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno bixenon?

Czy bixenon to nie jest drogowe i długie w jednej soczewce? [br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 09:52_________________________________________________no i przygotuj się na częste wizyty na stacji benzynowej:) nawet bardzo częste:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno bixenon?

Czy bixenon to nie jest drogowe i długie w jednej soczewce? [br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 09:52_________________________________________________no i przygotuj się na częste wizyty na stacji benzynowej:) nawet bardzo częste:P

w Audi bixenon różni się przesłoną w soczewce która się odchyla po zapaleniu długich i xenon świeci wysoko tak jak zwykły halogen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma, to co ma kolega właśnie w audi nazywa się bixenonem (xenon plus) różni się on jeszcze od zwykłego xenonu tym, że ma ciemne środki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma, to co ma kolega właśnie w audi nazywa się bixenonem (xenon plus) różni się on jeszcze od zwykłego xenonu tym, że ma ciemne środki :)

a skad wiesz, ze ma? :)

w S4 B6 wychodzily tez zwykle xenony z czarnymi srodkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AUDI S4 AVANT

Rocznik 09.2003

Przebieg: 116 tys

Kraj pochodzenia: Szwajcaria ( jeździł nią mój imiennik )

Wyposażenie m.in.

Bixenon

Skrzynia manual

Recaro skóra+alcantara

Navi RNS-E

Podgrzewane fotele przód

Lustra podgrzewane i fotochromatyczne

itd.

kłamie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie , tylko ja to samo mam.

Też mam niby bixenon ale długie są wypuszczane obok. A w soczewce mam tylko światła drogowe. Przy zmianie słychać jak coś pstryka jak daje na długie( na postoju oczywiście) i długie nie są w xenonie a też pisze bixenon i też mam czarne środki.

Dlatego zgłupiałem już:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

światła drogowe - długie

światła mijania - krótkie

A jak coś pstryka to własnie ta przesłona. Oprócz tego, że włącza się halogen (żółte światło) również odchyla się przesłona w soczewce która puszcza światło do góry, poproś kogoś, żeby mrugał długimi a ty zasłoń halogeny a zostaw na wierzchu soczewki, podjedź do ściany i będziesz wiedział o co chodzi. Dobra kończymy Off topic koledze, na forum gdzieś napisane jest na czym polega różnica między xenonem a xenonem plus (bixenonem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie klamie, zle sie wyrazilem... chodzilo mi o to, ze w eSkach zwykly xenon byl wlasnie czarny.

tutaj jest bi.

A jak coś pstryka to własnie ta przesłona.

true.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie klamie, zle sie wyrazilem... chodzilo mi o to, ze w eSkach zwykly xenon byl wlasnie czarny.

tutaj jest bi.

A jak coś pstryka to własnie ta przesłona.

true.

Cisza...

Ciesze się, że sobie wszystko wyjaśniliście. Co do mojego Bi to sam juz nie wiem, za dużo wątpliwości i pytań :mysli:

Wiem tylko tyle, że świeci słabiej niż w moim poprzednim Passacie. Może to wina żarników, a może mi sie tak wydaje.

Szykuje się pierwszy mod. Przyciemnienie szyb. Z racji, że pracuje na co dzień z foliami, będę oklejał szyby sam! Zdjęcie będą po zakończeniu roboty.

:wink4:

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...