Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

new foto by M.papienik studio ;):naughty:

jwden.jpg

dwagr.jpg

trzye.jpg

Opublikowano

no zmieniaj już ten zawias :P...

Opublikowano

nom, zawias straszy :kox:

Opublikowano

Co tu dużo pisać, wewnątrz fajny wypas, zewnątrz nic, kompletnie nic, jakoś nie przemawia do mnie sama gleba + 18/19'', z tymi zwykłymi zderzakami będzie kupa

kolor, inny niż 90% B7, ale nie dla mnie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Co tu dużo pisać, wewnątrz fajny wypas, zewnątrz nic, kompletnie nic, jakoś nie przemawia do mnie sama gleba + 18/19'', z tymi zwykłymi zderzakami będzie kupa

kolor, inny niż 90% B7, ale nie dla mnie :wink4:

owszem troche racji masz, ale nie zamierzam znow ładowac w auto ponad 25tys zł zeby wygladalo jakoś i sprzedac za mniej niz sie w auto wlozyło.

Opublikowano

Co tu dużo pisać, wewnątrz fajny wypas, zewnątrz nic, kompletnie nic, jakoś nie przemawia do mnie sama gleba + 18/19'', z tymi zwykłymi zderzakami będzie kupa

kolor, inny niż 90% B7, ale nie dla mnie :wink4:

owszem troche racji masz, ale nie zamierzam znow ładowac w auto ponad 25tys zł zeby wygladalo jakoś i sprzedac za mniej niz sie w auto wlozyło.

Tez tak mówiłem ale chyba nie dam rady jeździc serią :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

trochę takie....... :confused4:

po 32 stronach w wątku chciałoby się zobaczyć coś ładnego, a jest tak ............

życzę bezawaryjności :good:

Opublikowano

fajna sztuka gratulacje :good:

plus, że w sedanie :kox:

Fajna audika ale minus ze w sedanie :tongue4: :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

fajna sztuka gratulacje :good:

plus, że w sedanie :kox:

Fajna audika ale minus ze w sedanie :tongue4: :tongue4:

ale odgrzebałes kotleta z pierwszych stron;p

dla mnie ogolnie avant nie istenieje wiec wiesz:d :naughty:

Opublikowano

fajna sztuka gratulacje :good:

plus, że w sedanie :kox:

Fajna audika ale minus ze w sedanie :tongue4: :tongue4:

ale odgrzebałes kotleta z pierwszych stron;p

dla mnie ogolnie avant nie istenieje wiec wiesz:d :naughty:

A dla mnie sedan :polew:

Opublikowano

proponuję blachy zamazać na fotkach

Opublikowano
  • Autor

czemuż to?:)

Opublikowano

PZU, mi ładne B7 zginęło, po co kusić los ?

Opublikowano

jeden lubi sedana drugi woli avanta to kwestia gustu i nie ma co opowiadac i histori pisac.

Topor ma sedana i ma według mnie za***isty kolor jedyny w swoim rodzaju :good:

wypas tez niecodzienny (Topor ale skóre rezaj :cool1:) moze za pare lat też bede miał takie auto :rolleyes::good:

Opublikowano

B7 to B7 ale jakoś wolałem toporową b5 :good:

Rezaj ją, może kiedyś B5 dorówna :wink4:

Opublikowano

Ktoś ma chyba dziś urodziny :) 100 lat z AUDI :) wszystkiego dobrego :)

Opublikowano

Najlepszego w takim razie topor :yeee:

Opublikowano

Najlepszego Topor :drunk:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.