Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wolsztynianki jeszcze lepsze (EOT)

Opublikowano
  • Autor

abstarc**jąc od lubuskich dupeczek:D -kazdy wie ze sa najlepsze rozszrzyłem lekko liste modów. wstyd seria jezdzic po mojej poprzedniczce:D :gwizdanie:

Opublikowano

to była ładna seria :good:

Opublikowano

Ładne te fele nawet, tylko gleba by się przydała większa, to juz na maxa siadło, masz chyba pro-kita założonego tak???

ps. Co do dystansów to ja mam tylko na tył 1,5cm na stronie i jak narazie nic się nie dziej złego ani przy skręcie ani na prostej, czy jade szybko, czy wolno. Będe testował dalej :kox:

Opublikowano

O prosze ładne felgi i -30, od razu auto sakieś takieś fajniejsze :good:

P.S przydała by sie jeszcze klapa US i wąska rejestracja na tył :good:

Opublikowano
  • Autor

O prosze ładne felgi i -30, od razu auto sakieś takieś fajniejsze :good:

P.S przydała by sie jeszcze klapa US i wąska rejestracja na tył :good:

nie kuś;p [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 21:29_________________________________________________

Ładne te fele nawet, tylko gleba by się przydała większa, to juz na maxa siadło, masz chyba pro-kita założonego tak???

ps. Co do dystansów to ja mam tylko na tył 1,5cm na stronie i jak narazie nic się nie dziej złego ani przy skręcie ani na prostej, czy jade szybko, czy wolno. Będe testował dalej :kox:

tak tak, siedzi eibach pro kit. zeszło ładnie i jur raczej sie nie uklepie wiecej, a zeszło i tak ciut nizej niz powinno. na plus dla mnie :cool1:

Opublikowano

musze sie zapisac na kuracje do rogala

koniecznie , inne auto sie robi

Opublikowano
  • Autor

mam nadzieje ze miło mnie zaskoczy po programie;]

Opublikowano

mam nadzieje ze miło mnie zaskoczy po programie;]

Pompa oleju się wysra :decayed::kox::wink4:

Opublikowano
  • Autor

przykro mi;p nie ma takiej opcji :cool1:

imbusik w idealnym stanie a w moim silniku łancuszka napedu pompy nie znajdziesz :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

imbusik imbusikiem ale gniazdo też się może wyrabiać :decayed:

Rób szybko czipa bo Siemensy padają z zaskoczenia, dzisiaj chodzi juto nie :polew:

Opublikowano

mam nadzieje ze miło mnie zaskoczy po programie;]

Pompa oleju się wysra :decayed::kox::wink4:

Witek mowil ze BRD ma spaprany fabryczny program dlatego to auto tak kijowo jedzie.Bylem w szoku jaka jest roznica.Robilem juz prare programow w roznych autach i w zadnymnie bylo az tak piorunujacego efektu.

Opublikowano

imbusik imbusikiem ale gniazdo też się może wyrabiać :decayed:

Rób szybko czipa bo Siemensy padają z zaskoczenia, dzisiaj chodzi juto nie :polew:

padają jak każde inne, a kiedy coś nie pada z zaskoczenia?

w pewien sposób można sobei ocenić jaki jest stan wtryskiwaczy i wiadomo czy nas coś moze czekac czy nie.

Opublikowano
  • Autor
:good:
Opublikowano

:good:

Topor, zamiast kciukiem w górę machać byś się do Bydgoszczy wybrał w końcu :polew:

Opublikowano

Byłby znowu magnes na big-spota :naughty:

Opublikowano

szkoda że wtedy mnie nie było ... pękło by pewnie 30 aut :gwizdanie:

Opublikowano

Piekna, jest sie czym pochwalic :naughty:

Jakie parametry alu i opon masz w tej furce?

Pozdro :hi:

Opublikowano
  • Autor

felgi 18" 8j ET 45

opony 235/40 ZR 18 Bridgestone Potenza S001 :)

Opublikowano

felgi 18" 8j ET 45

opony 235/40 ZR 18 Bridgestone Potenza S001 :)

bardzo zle wygladal bez ruszania zawieszenia na tych kolach? dzieki za poprzednią odpowiedz pozdrawiam :hi: :hi: :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.