Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jasna sprawa

Opublikowano

oo topor ale tą b7 sprzedajesz?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Do Nowego roku na bank zostaje, trzeba jej założyc nowy ryj w koncu i lepszy hebel. Pozniej sie okaże czy sprzedam i wróce do korzeni i kupie wymarzone imola yellow;) albo... wszczepie lepszy organ :naughty:

Poki co, do konca tygodnia postaram sie o sesje i bedę atakował kalendarz jak co roku;)

Opublikowano

czekamy na foto :kox:

Opublikowano

Poki co, do konca tygodnia postaram sie o sesje i bedę atakował kalendarz jak co roku

finally :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jeden nowy strzał, niedługo kolejne. :gwizdanie:

dsc5671i.jpg

Opublikowano

nice shot :good:

Opublikowano

Fajna fota ale myślałem że będzie już z S-line'm :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jeszcze muszę się troche wsztrymać z s-line'm, nie mam wszystkich tajli :wink4:

Opublikowano

Nie możesz założyć wszystkiego na raz, bo sąsiedzi powiedzą, że nowe auto kupiłeś :kox:

Emocje trzeba dozować i zakładać pojedynczo kupione graty :good:

Opublikowano
  • Autor

nie nie;p wszystko hurtem na auto, tak jak w B5:D

a tak na marginesie od dzisiaj ciesze sie jężykiem polskim z moim RNS-e, jeszcze raz wielkie dzieki H4mm3r!! :)

Opublikowano

jeden nowy strzał, niedługo kolejne. :gwizdanie:

dsc5671i.jpg

Ładna niunia :wink4:

Opublikowano
  • Autor

nic specjalnego w zasadzie :)[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 00:08_________________________________________________jakie ET i jaka szerokośc maja ori stalowe 16" felgi do B7?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

co myślisz Karole? :gwizdanie:

topor2.jpg

Opublikowano
  • Autor

jestem za michale;)

:naughty:

Opublikowano

nic specjalnego w zasadzie :)[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 00:08_________________________________________________jakie ET i jaka szerokośc maja ori stalowe 16" felgi do B7?

205/55 ET 38 :wink4:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 16:47_________________________________________________

nic specjalnego w zasadzie :)[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 00:08_________________________________________________jakie ET i jaka szerokośc maja ori stalowe 16" felgi do B7?

205/55 ET 38 :wink4:

jak co to poprawić
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

topor widziałem już zimowy setup na paździerzu :) Pod tym uzetem to za często Cię nie ma, nie ma kiedy zagadać. Pozdro :good:

Opublikowano
  • Autor

topor widziałem już zimowy setup na paździerzu :) Pod tym uzetem to za często Cię nie ma, nie ma kiedy zagadać. Pozdro :good:

no niestety, zima idzie, zima musi byc :naughty:

na UZ jestem praktycznie zawsze od pon do czwartku:) [br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 01:15_________________________________________________uwaga.

forfiter do sprzedania :gwizdanie:

Opublikowano

Dzisiaj po południu szedłem ze sklepu do akademika, ide przejściem dla pieszych podjeżdża "czarne" audi B7 na czarnych alu, myslę ciekawe, a pod dokładniejszym przyjrzeniu sie było nie czarne a zielone, wiedziałem już co to za auto, po prostu genialne szkoda że sprzedajesz , ale to musi oznaczać że będzie coś innego, co jeśli można wiedzieć?

Opublikowano
  • Autor

powiem w swoim czasie;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.