Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Próba kradzieży - wyłamana stacyjka!


Wojtek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie jestem właścicielem Audi A-4 rok 97. Dziś w nocy włamano mi się do autka. Zamek w drzwiach nie uszkodzony wyłamana stacyjka i świeci się immobilajzer. Proszę powiedzcie Mi bo niemogę znaleźć albo źle szukam czy muszę wymienić wszystkie zamki i ewentualnie jaki jest koszt. Policjant powiedział abym kupił sobie Japońca bo te samochody prawie w ogóle nie kradną, a Niemcy to bardzo chodliwy towar. Odkryte miałem wejście do komputera bo chyba w ten sposób chcieli wyłączyć immobilaiser. Ratujcie proszę z jakimi kosztami muszę się zmierzyć bo bardzo się martwię. Pozdrawiam Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a szukaji uzywales? wrzucilo by cie do mojego wątku...

odpal panorame firm i poszukaj, do tego jakies anonse,

najprawdopodobniej wystarczy wymienić bedbenki w zamkach, u mnie wystarczyło

co do elektryki to po prawej stronie kierownicy jest takie biale pudelko a do niego podlaczona wiazka z czarna kostką na końcu (sprawdź to) potem zdejmij kleme z akumulatora na minute jak bedzie sie dalo odpalic to tylko zwagować i posusuwać wszystkie bledy :) no i slusarz

a o policji nic mi nie mow bo qr** podejsie jakie maja do takich sytuacji jest żalosne.... dalej nie bede komentował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zrobić tak:

1. sprawdź czy przy komputerze silnka masz wszystkie całe kable

2. czy masz tą białą puszkę nad nogami kierowcy i jest w nia wpięta wtyczka, kable nie pociete ( jak masz auto z listopada 97 lub nowsze to nie masz puszki tylko immo w liczniku)

3. przy stacyjce jest czarna pętla (cewka immo) czy jest cała i odchodzi od niej kabel do intalacji

4. jeżeli poprzednie punkty są ok to: wykręć kostkę stacyjki ( masz takie dwie malutkie śrubki zalane czerwonym lakierem) i wyłacz śrubokrętem zapłon

5. włóż kluczyk do stacyjki tak aby był jak najblizej tej czarnej pętelki

6. przekręć wkrętakiem kostkę tak aby właczyć zapłon, jeżeli masz instalację ok i nie namieszali Ci w tsertownikach to odpalisz auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policjant powiedział abym kupił sobie Japońca bo te samochody prawie w ogóle nie kradną

tiaaaa :polew: chętnie go poznam z sąsiadem - tydzień temu - wywalili zamek z bramy i wypchneli auto z podjazdu ... albo odpalili ale Japońce takie cichutkie że się nawet nie obudził :chytry:

kradną Japońce na potęgę - głównie na części idą bo wiadomo ....w ASO sie wysoko cenią :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...