Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Bede woził farelke (dalej brak ogrzewania)


malin2007

Rekomendowane odpowiedzi

:mysli:

wiec powiem krótko płyn chłodzący w normie termostat wymieniony dzisiaj bo miałem 60 stopni teraz mam 90 czyli w normie i ogrzewanie poczułem ale przez jakies 20 minut .przy zmianie z low na hi widac ze silniczek pracuje i przekreca klapke, nagrzewnica w sumie płukana troszke rdzy wyleciało jednak ciepła jak nie ma tak nie ma :audi::bicz2:

Klimatronic nie wyrzuca błedów

Pozostaje mi tak zwany kret moze rzeczywiscie jest zawalone jak w drugiej wojnie. :sick3:

Tak podejmuje decyzje z kretem ile to trzeba czekac minute ,10 a moze pół godziny?????

Innym razem sprzedam to auto i :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko grzeje weze gorace temperature trzyma jak w uchu sprawdze jeszcze jak płynie szybko płyn z grodzi na wysokich obrotach jak wolno to napewno odkamieniacz a pozniej kret w wyjatkowych okolocznosciach..

tak własnie ostatnio myślałem o tych silniczkach i klapach ale to raczej rozleglejszy temat :mysli:

chyba najpierw pojde na :drunk:

Moze scislej o tych silniczkach bo chyba jak ostatnio odkrecałem półke to ten od hi low sie ruszał więc raczej działał i otwierał ale obok był jakis drugi i ni czorta nie drgnął skubany myślałem ze to góra dół badz środek ale stał jak zabity

Prawda jest taka ogrzewanie to najsłabszy punkt naszych ślicznotek :oklaski:

Jutro po operacji napisze co widziałe :rolleyes:[br]Dopisany: 23 Październik 2007, 22:37 _________________________________________________ Hura dzisiaj odkamieniałem i wszystko w porządku

Grzeje w koncu huraHUraHUra :oklaski:

Użyłem preparatu PRESTONE fLUSCHED DO płukania układów chłodzadzych oczywisice całego układu nie płukałem tylko nagrzewniczke ŻYGNĄŁ ZE DWA RAZY I DZIAŁA OGRZEWANIE

:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malina spokojnie. Węże możesz mieć gorące od pary a nie od cieczy. Spóbuj odpowietrzyć układ na rozgarzanym, silniku i wolnych obrotach prawym weżem od nagrzewnicy. Zobaczysz, czy wydmuc**je powietrze, czy też płyn. Kosztuje to okolo 0,5 litra płynu. W audi układ jest tak skonstruwowany, że się sam odpwietrza, ale jak powstanie gdzieś pecherz powietrza to pompa wodna go nie wypcha. A po zatym sprawdź swój korek od zbiornika wyrónowawczego. Jest ta mały termost, który jak nie bedzie sprawny lub zapchany, to ogrzewanie też nie będzie działało. U mnie wymiana korka pomogła. Koszt 20 w IC ( uwaga na rozmiar i najlepiej wziąć stary do sklepu). Podobny problem z ogrzewaniem jest w Audi A6. Magicy kasują ludzi po 100-200 zł za naprawę ogrzewania a oni wymieniają korek i po sprawie. He he he...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...