Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Webasto nie działa jako dogrzewacz


jaca

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.12.2012 o 13:15, AndyN napisał:

@up

Podaj kanał adaptacji i pożądaną wartość jaka ma być zakodowana

Też mi nie działa dogrzewanie przy odpalonym silniku. Doszedłeś finalnie jak to zakodować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.11.2010 o 17:13, wrclaguna napisał:

Sprobuj w kanale dopasowania 03 :)

– Wartość dopasowania 01 ogrzewania postojowe nie wyłącza się po wyłączenia silnika.

– Wartość dopasowania 02 ogrzewania postojowe wyłącza się po pracy silnika.

Mam problem z uruchomieniem webasto jako dogrzewacz, w tym kanale mam ustawione "ogrzewanie postojowe nie wyłącza się po wyłączeniu silnika.

Szukam już wszędzie odpowiedzi i nigdzie nic na ten temat nie ma. Webasto po odpaleniu silnika gaśnie bez możliwości ręcznego włączenia.

Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.11.2013 o 11:46, wrclaguna napisał:

Nie zakodujesz tego zwykłym kablem z ALLEGRO :wink: VCDS

Witam. Czym to zakodować? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.12.2020 o 22:56, Karol94 napisał:

Witam. Czym to zakodować? 

Podpinam się pod pytanie.

CZYM TO ZAKODOWAĆ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś uporał się z problemem tego dogrzewania? U mnie też to nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam problem, przyjechał nawet mój znajomy z głowicą VAS 6154A program VAS/ ODIS i też nie udało mu się tego zrobić... mam sterownik 8E0909509K kanał adaptacji 3 mimo sprzętu serwisowego jest zablokowany... Nie wiem czy potrzebny jest może kod logowania do sterownika? Jest ktoś kto miał jakąś informację czy wgl da się przekodować? Czy może potrzebna jest wymiana sterownika Ardic na taki z inną końcówką? 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa piece, poprzedni działał jako dogrzewacz ale się zepsuł. Aktualnie zamontowany wyłącza się od razu po uruchomieniu silnika. Czy jeżeli zamienię sterowniki to jest szansa że ten aktualny będzie działał jako dogrzewacz? Próbował ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa piece, poprzedni działał jako dogrzewacz ale się zepsuł. Aktualnie zamontowany wyłącza się od razu po uruchomieniu silnika. Czy jeżeli zamienię sterowniki to jest szansa że ten aktualny będzie działał jako dogrzewacz? Próbował ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym, które działa pokazuje błąd VIN, ale to chyba nie ma żadnego znaczenia. Kanał 3 adaptacji niestety zablokowany :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ruks napisał:

W tym, które działa pokazuje błąd VIN, ale to chyba nie ma żadnego znaczenia. Kanał 3 adaptacji niestety zablokowany :-/

To dopisz pierw VIN do sterownika ogrzewania 18-aux. heat. => 10-adaptacja => kanał 81 => 26467 => zapisz

i sprawdź co masz w kanale 6,oraz czy możesz wejść w kanał 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.02.2022 o 07:07, pila24 napisał:

To dopisz pierw VIN do sterownika ogrzewania 18-aux. heat. => 10-adaptacja => kanał 81 => 26467 => zapisz

i sprawdź co masz w kanale 6,oraz czy możesz wejść w kanał 3

Dzięki, właśnie nie wiedziałem co wpisać żeby przyuczyć VIN. Po operacji kanał 3 nadal nie aktywny, kanał 6 wartość 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz podać numer sterownika z webasto które działało jako dogrzewacz? dokładnie z tego które ci się zepsuło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...