Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SHIFT 2: Unleashed

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Kapsko... reinstal nic nie dał. Poczekam do piątku :wallbash:

Opublikowano

hmm dziwne.. ty Reniu a może spróbuj odpalić Pirata :D haha tzn cracka ...chcesz to ci dam Linka bo właśnie widzę że jest na necie..[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 21:39_________________________________________________ :naughty:

[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 21:53_________________________________________________

Opublikowano

Reniu Lewy Shift 2 PL chodzi bez problemu :decayed:

fakt omijam logowanie, ktore w tej sytuacji jest rzecza zbedna :decayed:

jak wiesz gram juz od 6:00 rano :> z malymi przerwami :decayed:

bo gra jest KOSA :naughty:

Opublikowano

Remik ...Kurde Filmiki kiepskiej jakości....bo w RMVB wrzucam z 2GB na 35MB :D przerabiam... :>

Opublikowano
  • Autor

Spoko chłopaki, witaminy dobra rzecz :decayed: I tak teraz kibluję w pracy więc dzionek jeszcze mogę poczekać.

Opublikowano
Opublikowano

piknie :wink4:

Opublikowano

ciekawe jak wam sie spodoba sterowanie :!: :mysli::polew:

bo na padzie jest :thumbdown: - pad xbox 360

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj o 1:05 odpaliłem :buhaha: pograłem do 3 a teraz oczy na zapałki :bag:

Sterowanie padem nie najlepsze, dzisiaj wyciągnę kierę bo po nocy nie chciałem domowników budzić ;)

Ogólnie jest bardzo dobrze, stary dobry lepszy Shift :kox:

Opublikowano

Drift Porażka ...ja tam nie umiem w tym Shifcie Driftować ... Na Kierze jest wypas :naughty:

Opublikowano

Tak mają wyglądać wypadki w Shifcie :shocked:

Opublikowano
  • Autor

Fajne ale mimo wszystko w Gridzie lepsze :cool1:

Opublikowano

Na tle GT5 to wszystkie wypadki sa fajne, nawet w Destruction Derby :polew:

Opublikowano
  • Autor

:D

Opublikowano

Jakoś te wypadki lewe :disgust: kawałki auta lewitują po kraksie, jakoś takie sztywne te dachowania i wypdaki, do grida to sie nie umywa, tam to jest rewelacja :notworthy:

Opublikowano

Fajne ale mimo wszystko w Gridzie lepsze :cool1:

+1

w ogóle czego nie zrobią coś na wzór underground 2 ? jak by takie coś wyszło to bym kupił nawet edycje kolekcjonerską .

Opublikowano

A ja mam nadzieje jutro zakupić Shifta... mam nadzieje że Empik lub MM bedą go jutro miały na półkach w wersji na PS3...

Opublikowano

od wtorku w MM i Empiku jest :gwizdanie:

Opublikowano

Podpisuje sie pod Porsche 2000 obiema rencami :)

Dzisiejsze gry już tak nie wciągają , zastanawiam się czy to wynika ze słabych produkcji , czy człowiek już nie ma zaparcia do grania jak kiedyś.

Szifcior jeszcze daje rade , są gorsze.

Niebawem sprawdze dwójkę , zobaczymy ile Audików wrzucili :naughty:

Opublikowano

od jutra w SATURNIE

NEED FOR SPEED SHIFT 2 UNLEASHED

LIMITED EDITION

GRA NA PS3 LUB XBOX

3 dodatkowe samochody

40 dodatkowych wyścigów w trybie kariery

179 pln :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.