Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SHIFT 2: Unleashed

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miałem kupić ale zniecheciliście mnie tym ze słabo sie gra na padzie. naprawde taki szit ????

Opublikowano
  • Autor

Andi łupie ino wióry lecą, czyli jak ktoś jest przyzwyczajony do pada to nie powinien mieć problemów. Jeśli ktoś posiada kierę to powinien na niej jeździć.

Opublikowano

Andi łupie ino wióry lecą

To śmigam do saturna :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Saturn żer dla Skner :polew:

Opublikowano

Saturn żer dla Skner :polew:

no Shift stoi za 179 :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Drogo.. u nas Po telefonie Od Pabla mam za 150 :D:polew: :polew:

Opublikowano

Miałem kupić ale zniecheciliście mnie tym ze słabo sie gra na padzie. naprawde taki szit ????

Ja też zrezygnowałem i wybrałem w zamian dwie inne gry...

Muszę kupić kierę, a dopóki tego nie zrobię nie będę sobie psuł zabawy :rolleyes:

Opublikowano

u nas Po telefonie Od Pabla mam za 150 :D:polew: :polew:

Drogo.... u mnie po PW do Renia mam za 25pln :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

wczoraj pogralem, przyzwyczailem sie, ustawilem kiere... jest calkiem spoko :wink4:

podobaja mi sie eventy dla 'retro' :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Wkurza mnie ten maksymalny poziom doświadczenia... 20 lvl osiągnąłem bardzo szybko i exp się nie gromadzi :disgust:

Cała reszta git :thumbup:

Opublikowano

Pokażcie screna do ustawien kiery...bo driftować nie umiem

Opublikowano
  • Autor

Podłącz pada i zresetuj ustawienia, ja tak się ślizgam :cool1: do tego ustaw manual i śmigaj na 3 ewentualnie 4 biegu.

Opublikowano

ty ale ja gram Na PC :D

Opublikowano
  • Autor

Ja też :kox: Padzika mam od X360 :cool1:

Pamiętam że na kierze próbowałem poustawiać, jakoś to wychodziło ale do dobrego ślizgania było zaybiście daleko. Teraz na padzie wymiatam niczym DK :kox::evil:

Opublikowano

hmm ciekawe czy pad od ps3 podejdzie??

Opublikowano
  • Autor
:sick3: kup od X360 bije tego od sołny na łeb :cool1:
Opublikowano

Ja też :kox: Padzika mam od X360 :cool1:

Pamiętam że na kierze próbowałem poustawiać, jakoś to wychodziło ale do dobrego ślizgania było zaybiście daleko. Teraz na padzie wymiatam niczym DK :kox::evil:

a ja bede gral na kierze... w FM3 tez ladnie driftowalem kiera ;)

Opublikowano

mam większe Priorytety niż kupywanie pada OD X-kolocka :>

Opublikowano
  • Autor

mam większe Priorytety niż kupywanie pada OD X-kolocka :>

Twój wybór :tongue4:

a ja bede gral na kierze... w FM3 tez ladnie driftowalem kiera ;)

Trzymam kciuki :thumbup:

Opublikowano

:sick3: kup od X360 bije tego od sołny na łeb :cool1:

miałem w łapie w weekend pada od sony , jaki on maluuuutki :kox: :kox: :kox:

sie człowiek odzwyczaił :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.