Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SHIFT 2: Unleashed

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widocznie nie jesteś fanatykiem jazdy jak grasz na padzie...

Opublikowano

:kox::polew:

A może zwyczajnie nie ma kilku stów na kierę :gwizdanie:

Opublikowano

a moze po prostu ma w doopie kierownice i podpinanie jej pod konsole za kazdym razem , do tego dochodzi stanowisko , gdzie na przykład przy stole ciezko zagrać.

ja wole rozyebać sie w fotelu i ciupać ,a nie sterczeć wyprostowanym przy kierze :good: :good: :good:

Opublikowano

Widocznie nie jesteś fanatykiem jazdy jak grasz na padzie...

Mozliwe... albo oprócz grania mam jeszcze inne sprawy typu praca dziewczyna itd. i czasu na granie jest mało więc łapie pada i gniote jak mam czas... nie trace czasu na rozstawianie sie z kiera i szukanie fajnej pozycji... powtórze to kolejny raz Gran Turismo jest gra dla wszystkich na wszystkie kontrolery... twórcy Shifta 2 po prostu nie podolali... po naszymu...Dali d*py Fest... :polew:[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 18:35_________________________________________________

:kox::polew:

A może zwyczajnie nie ma kilku stów na kierę :gwizdanie:

Nooo tak jak sie kupuje czarne ręczniki klubowe to potem brakuje na kiere... :decayed: :decayed: :decayed: a tak serio to nie problem kasy a po prostu jestem zwykłym graczem który gra jak ma czas a nie ustawia dnia pod konsole i granie godzinami na kierze....[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 18:38_________________________________________________

a moze po prostu ma w doopie kierownice i podpinanie jej pod konsole za kazdym razem , do tego dochodzi stanowisko , gdzie na przykład przy stole ciezko zagrać.

ja wole rozyebać sie w fotelu i ciupać ,a nie sterczeć wyprostowanym przy kierze :good: :good: :good:

:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

I HU... z tym SHIFTEM 2... :polew: :polew: :polew: :polew:

:decayed:

Opublikowano

a moze po prostu ma w doopie kierownice i podpinanie jej pod konsole za kazdym razem , do tego dochodzi stanowisko , gdzie na przykład przy stole ciezko zagrać.

ja wole rozyebać sie w fotelu i ciupać ,a nie sterczeć wyprostowanym przy kierze :good: :good: :good:

Tobie to wiecznie pod górę :cool1: :gwizdanie: :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Pojawiły się darmowe DLC do Shifta 2 - The Legends Pack i Speedhunters Pack

http://www.nfsplanet.de/en/news/6206

Opublikowano

O... dobrze wiedziec, bo zamierzam do niego wrocic :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.