Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Spadająca temperatura silnika


adr1018

Rekomendowane odpowiedzi

heheh fakt :decayed: ale jest gro ludzi którzy wolą ori bo są przekonani, że z serwisu Audi :gwizdanie: to już musi być super hiper mega jakość a okazuje się że "kicha" :confused4: - człowiek zaczyna tracić wiarę w jakość ori części ;(

a tu niedługo wymiana rozrządu :wallbash: i znowu będzie problem gdzie kupić części :kwasny: :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh fakt :decayed: ale jest gro ludzi którzy wolą ori bo są przekonani, że z serwisu Audi :gwizdanie: to już musi być super hiper mega jakość a okazuje się że "kicha" :confused4: - człowiek zaczyna tracić wiarę w jakość ori części ;(

a tu niedługo wymiana rozrządu :wallbash: i znowu będzie problem gdzie kupić części :kwasny: :kwasny:

Załóż pasek Conti wzmacniany, rolki INA albo SKF i pompę Rouville i będzie oki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale i ori części zdarzają się felerne (tym bardziej jak ktoś kupuje z Allegro takie "ori")

Co do Wahler'a , nie mówię że jest zły ale nie raz się spotkałem że nie trzymał 90oC tylko 83-85oC (i zawsze na nim pisało 87oC :wink4: ) , z ori termostatem zakupionym w ASO (nie z allegro) jeszcze się nie zdarzyło żeby nie trzymał 89-91oC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale i ori części zdarzają się felerne (tym bardziej jak ktoś kupuje z Allegro takie "ori")

Co do Wahler'a , nie mówię że jest zły ale nie raz się spotkałem że nie trzymał 90oC tylko 83-85oC (i zawsze na nim pisało 87oC :wink4: ) , z ori termostatem zakupionym w ASO (nie z allegro) jeszcze się nie zdarzyło żeby nie trzymał 89-91oC

No to właśnie już mamy taki przypadek bo kolega mariuszzgierz zakupił właśnie taki oryginalny w ASO no i nawet 70 chyba nie trzymał :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy -10st. i klimatronicu na 20 st.C w końcu złapał 90 stopni po 10km+

karton na 3/4 chłodnicy... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale i ori części zdarzają się felerne (tym bardziej jak ktoś kupuje z Allegro takie "ori")

Co do Wahler'a , nie mówię że jest zły ale nie raz się spotkałem że nie trzymał 90oC tylko 83-85oC (i zawsze na nim pisało 87oC :wink4: ) , z ori termostatem zakupionym w ASO (nie z allegro) jeszcze się nie zdarzyło żeby nie trzymał 89-91oC

No to właśnie już mamy taki przypadek bo kolega mariuszzgierz zakupił właśnie taki oryginalny w ASO no i nawet 70 chyba nie trzymał :cool1:

:polew: :polew: :polew: chriss ta padaka nie trzymała nawet 60*C :polew: :polew: ale już zapomniałem - dzisiaj po ok. 10km złapał 90* i tak już trzymał, z uruchomionym Auto na 20* bez żadnego problemu :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale i ori części zdarzają się felerne (tym bardziej jak ktoś kupuje z Allegro takie "ori")

Co do Wahler'a , nie mówię że jest zły ale nie raz się spotkałem że nie trzymał 90oC tylko 83-85oC (i zawsze na nim pisało 87oC :wink4: ) , z ori termostatem zakupionym w ASO (nie z allegro) jeszcze się nie zdarzyło żeby nie trzymał 89-91oC

No to właśnie już mamy taki przypadek bo kolega mariuszzgierz zakupił właśnie taki oryginalny w ASO no i nawet 70 chyba nie trzymał :cool1:

:polew: :polew: :polew: chriss ta padaka nie trzymała nawet 60*C :polew: :polew: ale już zapomniałem - dzisiaj po ok. 10km złapał 90* i tak już trzymał, z uruchomionym Auto na 20* bez żadnego problemu :good: :good:

U mnie jest tak samo :tongue4: Kupujcie ori Wahlera, a skończą się problemy z temperaturą i żaden karton nie będzie potrzebny :cool1: to jest audi, nie Żuk :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy jeśli już skusicie się na termostat z ASO pamiętajcie aby wziąć paragon/fakturę obojętnie co, żeby było do ewentualnej reklamacji. Ja kupiłem termostat ori ale paragon wywaliłem gdzieś do śmieci nie spodziewając się że może być "padaka" i :wallbash: :wallbash: :wallbash: był "padaka" 100 pln-ów psu w du.pe , kupiłem dziś drugi Wahler w IC za 43 pln. i jest gitez majonez :good:

Zawsze bierzcie i trzymajcie paragon do póki nie sprawdzicie faktycznej jakości danej części :cool1: :cool1: :gwizdanie: :gwizdanie:

Jak kupujecie w ASO to wymieniajcie też w ASO. Inaczej w razie problemu serwis wam nie przyjmie reklamacji. Zasada VW: reklamacja jest uwzględniana tylko jeśli diagnostyka i wymiana była w serwisie. już raz się naciąłem i nie mam zamiaru więcej. Albo wszystko w ASO albo kupujcie Wahlera i wymieniajcie ew. reklamujcie na własną rękę. To samo tyczy się innych cześci i napraw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem Wahlera i pupa temp wzrosła o 3 stopnie :polew: z 74 na 77 wymieniłem na ori i jest lepiej bo maks to 82 :polew: czujnik też był wymieniony. I teraz mam zagadke z innym kolegą co jeszcze jest nie tak????

Jakieś propozycje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupujecie w ASO to wymieniajcie też w ASO. Inaczej w razie problemu serwis wam nie przyjmie reklamacji. Zasada VW: reklamacja jest uwzględniana tylko jeśli diagnostyka i wymiana była w serwisie. już raz się naciąłem i nie mam zamiaru więcej. Albo wszystko w ASO albo kupujcie Wahlera i wymieniajcie ew. reklamujcie na własną rękę. To samo tyczy się innych cześci i napraw

Jak będziesz miał fakturę/paragon z jakiegoś warsztatu mech. też muszą uwzględnić reklamację (dany warsztat musi zareklamować daną część) ... ASO też jeszcze dodatkowo sprawdza sobie tą część , czy to podłączeniem auta pod komputer , czy też w inny sposób :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi by się przydał ktoś kto by mi mógł wystawić rachunek że niby u nich wymieniany był ori termostat żeby zareklamować bo niestety paragon nie wystarcza a zdaniem aso 10% temperatury tolerancji jest na termostat więc nawet 82 ich zdaniem jest dobrze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem można spokojnie kupować wahlera :)

wahlera do ajma?

a jaki czujnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie - brac wahlera. Zapodalem go 2 lata temu za 30zl i jest gitara. Trzyma non-stop 90 chyba ze stoje w korkach i nawiew dam spory to lekko spadnie.

A nie nabijac kabze ASO.

Trzeba walczyc z absurdalnymi cenami :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie - brac wahlera. Zapodalem go 2 lata temu za 30zl i jest gitara. Trzyma non-stop 90 chyba ze stoje w korkach i nawiew dam spory to lekko spadnie.

A nie nabijac kabze ASO.

Trzeba walczyc z absurdalnymi cenami :cool1:

no właśnie słyszałem ze te z aso to sa kible :thumbdown:

aso 100zł na allegro wahlera 35zł :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie - brac wahlera. Zapodalem go 2 lata temu za 30zl i jest gitara. Trzyma non-stop 90 chyba ze stoje w korkach i nawiew dam spory to lekko spadnie.

A nie nabijac kabze ASO.

Trzeba walczyc z absurdalnymi cenami :cool1:

100zł nie majątek :wink4: ale z wahlera też są ok i są 3x tańsze

na ori też zdarzają się reklamacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie - brac wahlera. Zapodalem go 2 lata temu za 30zl i jest gitara. Trzyma non-stop 90 chyba ze stoje w korkach i nawiew dam spory to lekko spadnie.

A nie nabijac kabze ASO.

Trzeba walczyc z absurdalnymi cenami :cool1:

100zł nie majątek :wink4: ale z wahlera też są ok i są 3x tańsze

na ori też zdarzają się reklamacje

W aso wiele rzeczy jest 3x drozsze. Np napinacz paska wielorowkowego - krzykneli 160funtow - zacisnalem zęby i kupilem. Potem w domu patrze na ebayu a tam identyko INA za 60. Pojechalem znowu do ASO i oddalem to w piz...u. :evil:

Za 2 dni przyszedl poczta IDENTYCZNY napinacz.

Sorrki za OT ale mierźi mnie jak ktos tylko ASO i ASO. To ze sie kupilo auto za kilkadziesiat tysi to nieznaczy sie sie za przeproszeniem sra peniędzmi i mozna sie dawac tak robic w balona. W aso to sobie moge kupic plastiki albo czujniki jedynie bo nawet kretynski silniczek wielkosci paczki zapalek od klapek klimy kosztuje 400zl a pewnie koszt jego wyprodukowania to 30zl. No ale ktoś musi przecież łożyć na tych dyrektorow, kierownikow sprzedazy i ich zastepców i podzastępców i sekretarek co tylko siedza w biurach aso i gapia sie w wykresy sprzedazy i odbieraja telefony. Ja staram sie to robic jak najrzadziej.

pozdrawiam i sorki za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie - brac wahlera. Zapodalem go 2 lata temu za 30zl i jest gitara. Trzyma non-stop 90 chyba ze stoje w korkach i nawiew dam spory to lekko spadnie.

A nie nabijac kabze ASO.

Trzeba walczyc z absurdalnymi cenami :cool1:

100zł nie majątek :wink4: ale z wahlera też są ok i są 3x tańsze

na ori też zdarzają się reklamacje

Kowi miał z aso i powiedział ze juz wiecej tego szajstwa nie chce :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie - brac wahlera. Zapodalem go 2 lata temu za 30zl i jest gitara. Trzyma non-stop 90 chyba ze stoje w korkach i nawiew dam spory to lekko spadnie.

A nie nabijac kabze ASO.

Trzeba walczyc z absurdalnymi cenami :cool1:

100zł nie majątek :wink4: ale z wahlera też są ok i są 3x tańsze

na ori też zdarzają się reklamacje

Kowi miał z aso w powiedział ze juz wiecej tego szajstwa nie chce :decayed:

o mowa o mnie :naughty: no bo taka prawda wszystko to jednym h.. podszyte :gwizdanie: kupiłem w ASO ori dziada za 100zł, według forum miałbyć super niezawodny działać dłuzej niz tani zamiennik, działał ok ale tyle samo czasu co jego 3x tańszy zamiennik :gwizdanie: po roku ponownie nie trzymał temp a dochodził tylko do 87st przewaznie 84st na kliamtroniku, wiec z tym ori termostatem to jest mit :gwizdanie: poprzedni wahler tyle samo wytrzymał po roku musiałem go zmienić, teraz ponownie mam zamiennik :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...