Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Nano-Stick - są problemy?!


qrczak91

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem kupić NANO-STICK (matę antypoślizgową), tzn. coś takiego jak tu:

http://moto.allegro.pl/stick-nano-pad-mata-podkladka-antyposlizgowa-i1329619880.html

Ale nie do Audi, tylko do Renault Laguna. Słyszałem, że z tymi wynalazkami są problemy, bo potrafią odbarwić deskę rozdzielczą. prawda to?! Nie chcę psuć deski, a przydałoby się coś takiego. Jakie warto kupić?! Czy lepiej w ogóle nie kupować?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinna nic odbarwić, tylko w lecie może troszkę ślady zostawić od temperatury ale łatwo można je wyczyścić.

co do tej aukcji to nie wiedziałem ze list ekonomiczny jest taki drogi (10 zł) to w realu gecko za 18 zł mozna kupic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Słyszałem, że z tymi wynalazkami są problemy, bo potrafią odbarwić deskę rozdzielczą. prawda to?!

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=88761.0

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dostałem takie coś z orlenu ale wogóle tego nie zakładam na deche :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam nano gecon. sam miałem coś k roku i świetnie działała, jedynie jak sie przykurzyła to trzeba było ją umyć i jak nowa.. z tym ze 3-4 mycia i mata juz przestaje działać. spokojnie utrzyma telefon.. myśle ze nawet dała by rade ze starym alcatelem z antenką ;) co do innych nano z allegro to widziałem jak zostawiała ślady np na telefonie po oderwaniu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem z orlena. Przykleiłem (nie moge napisać, że położyłem, bo to się klei masakrycznie) sobie na drewno obok drążka skrzyni, ale chcąc zdjąć z tego telefon, no to muszę go odrywać, bo tak to trzyma. Z jednej strony dobrze, bo spełnia swoją rolę, ale kurde, jakbym chciał sobie telefon do deski przykleić, to bym super glue kupił :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak czasem widzę takie topiki to aż żal, normalną sprawą jest różnicą kolorów(w przypadku dobrych mat, a nie jakiegoś chińskiej podróbki)która nie wynika z działania samej maty a z temperatury i warunków atmosferycznych które działają na nasze deski. Wystarczy cokolwiek położyć na deskę rozdzielcza i za jakiś czas będzie różnica. Ja mam położoną geko pod klimatronikiem (na dekorach od biegów i zjawisko nie występuje ze względu materiału i docierania promieni słonecznych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj tego to jest porażka ja kupiłem taka i po 3 minutach wywaliłem do kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi ci co mają czym to wymyć żeby to trzymało?

Trzymało to perfekcyjnie nawet utrzymywało telefon przyklejony w dół ale coś się spieprzyło i d*pa. Nawet się deski nie trzyma. W ciepłej wodzie myłem i też nic. A nawet gorzej. Nie zostawia to żadnych śladów jeśli nie przekracza się temperatury użytkowej, chyba do 50oC w wiadomo że jeśli jest to czarne i w samochodzi może się baaardzo nagrzać. Dlatego mogą i powstawać odbarwienia jakieś ślady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie nano Gecko (Pentagram, tak więc żadna chińszczyzna) leżał przez ostatnich 20 dni (kupiony w niedzielę trzy tygodnie temu), nie ma teraz słońca za wiele :gwizdanie:, a i tak gdy po przeczytaniu tego tematu zdjąłem go z deski, ślad pozostał, nie próbowałem jeszcze nic z tym robić, ale wqrwiony jestem na maxa i nigdy więcej takich goovien nie położę w mojej furze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...