Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] CB Radio i antena - jakie?


tomaszu

Rekomendowane odpowiedzi

Sokal daj znać jak wyniki Twojego testu :decayed: nawet ostatnio paru osobom to pokazywałem i na różnych zestawach :decayed: A dziś w korku miałem mijanke z accordami i to samo, jestem na jego wysokości szum, omijam cisza :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak na złość z dróg poznikały wszystkie Hondy :facepalm::decayed:

---------- Post dopisany at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

BTW wybrałem miejsce dla głośnika zewnętrznego do radyjka - lewy słupek boczny na górze przy podsufitce.

Miejsce nie rzucające się w oczy ponieważ głośniczek jest mały (Nokia SP-3), zamontowałem go na taśmie 3M firmy TESA i na razie się trzyma :wink:

Ogromny plus jest taki że teraz głośność mam ustawioną o połowę mniejszą niż wcześniej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe hondy accord mają trochę słabo zaprojektowane wzmacniacze FM dla anteny , którą są paski grzewcze tylnej szyby . Jest tam przetwornica , która strasznie sieje . O dziwo w audikach to jest stosowane od sławetnej 80-ki b3-ki i nie ma żadnego z tym problemu . A skośnookie autka Hondy mają przez to w sobie straszaka na CB :) Często też to zagłusza pracę radia FM w samej Hondzie :)

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA

chcąc edukować wszystkich odnośnie NOWYCH nieoznakowanych pojazdów ITD, które trzaskają potężne ilości fotek na naszej stronie przygotowaliśmy pełne info

Sklep CB radio serwis CB radio komis CB radio - Radiokom Toru - cb radia, kf, vhf, uhf, , anteny akcesoria

wejść w sklep i po prawej stronie na dole będzie czerwony moduł KONTROLA PRĘDKOŚCI ITD ROZPOZNAJ

logo.jpg

dokładny opis

fotki

filmik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już jest czyste skurw*syństwo :baseball:

U mnie ostatnio przy DK94 na wysokości makro stał właśnie Ford Focus ITD, na szczęście już 20km przed nim w eterze była na ten temat dosyć niecenzuralna "debata" :wink:

I tekst:

- a ja właśnie dojeżdżam do tego Forda ale to jest chyba zwykłe auto ale czekajcie ktoś bez anteny mnie wyprzedza...... oooo kuuuu*rwa faktycznie uważajcie bo ten uj jeb*ny wali zdjęcia całymi seriami (..)

A potem już było tylko piii piiii piiii piii (cenzura) :naughty:

Mam radio chyba 2 tygodnie a już na siebie zarobiło ze 3 razy... :facepalm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego zrobiliśmy dodatkową stronkę i u nas na radiu dokładnie informujemy

warto się z tym zapoznać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze za prędkość nie dostałem mandatu (w Polsce) :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oni przez ostatni miesiąc natrzaskali takie ilości, jak inni przez rok, ludzie ich w ogóle nie widzą - jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że na cb jest to opanowane. Ludzie mówię gdzie i kiedy. Nie miałem ostatnio okazji robić jakiś tras, ale za tydzień jadę głęboko w Śląsk to może natrafię na chłopaków :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja jeździłem ostatnio trochę to w ogóle nie jest opanowane, lud nawet o tym nie słyszał.

Może Ty akurat trafiłeś ta taką grupę, że znali temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze to te punkty. Bo mandat zapłacisz i masz spokój. 2 razy za szybko i po prawku, to naprawdę boli :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze to te punkty. Bo mandat zapłacisz i masz spokój. 2 razy za szybko i po prawku, to naprawdę boli :kwasny:

Wiesz ile za 2 mandaty można fajnych rzeczy do auta kupić? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze to te punkty. Bo mandat zapłacisz i masz spokój. 2 razy za szybko i po prawku, to naprawdę boli :kwasny:

Wiesz ile za 2 mandaty można fajnych rzeczy do auta kupić? :naughty:

Owszem ale mam prawko w kieszeni :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie punkty, widzę, że nie widziałeś tego co teraz przychodzi z ITD. Trzecia pozycja na tym papierku to niewskazanie kierującego i wyższa kwota mandatu

Dobra, Panowie, ale nie róbmy tu OT, ja wrzuciłem to, żeby ludzie wiedzieli o co camman, a robimy teraz z tematu zupełnie coś innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jakbyście mieli polecić antene 100cm'ową, to jaką?

Jaka najlepsza, najlepsza pod względem jakość/cena itd...

Wiem wiem, że 145cm jest najlepsza, ale jednak potrzebuję 100cm, ktoś coś wie, poleca? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sirio AS 100 ja używam i jest wporzadku. W połączeniu z dobrym radiem myślę, że śmiało mozna polecić. Zważywszy na to, że jest w przyzwoitej cenie.

Pewnie jakieś Presidenty z zwojami będą lepsze, ale cena napewno większa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego może byś tak powiedział pod jakie radio. Ale sirio AS 100 robi robotę :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego może byś tak powiedział pod jakie radio. Ale sirio AS 100 robi robotę :banan:

President Harry II z tego co pamiętam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...