Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie CB Radio i antena do Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sirio Omega 27 stoi u mnie aktualnie na magnesie na klapie i już kilka razy zdarzyło mi się że klapa jednak otworzyła się cała a nie do połowy jakbym chciał w wyniku czego antena z impetem uderzała w tylną szybę na tyle mocno że magnes który normalnie ciężko odkleić wręcz odskakiwał :wink:

Jedyne o co się bałem to szyba bo o antenę jestem spokojny, mimo że jest sztywna to nic a nic się jej jeszcze nie stało.

Czarna farba na promienniku ma już prześwity i odpryski ale trzeba przyznać że od prawie roku z nią jeżdżę i prawie nigdy nie zdejmuję (zimą również), bo i po co :wink:

Sirio Omega 27 może być oczywiście montowana (jak spora większość anten) również w dziurce, na główce DV (inna niż u Lemm/President).

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 168,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

"miszcz śrubokręta" :decayed:

Opublikowano

już wywalili wątek :decayed:

BTW ja mega jestem zadowolony z roboty konektora... nie wiem jak chodzi bez tych przeróbek radio

Opublikowano

już wywalili wątek :decayed:

BTW ja mega jestem zadowolony z roboty konektora... nie wiem jak chodzi bez tych przeróbek radio

a jakie radio?

Opublikowano

walker

Opublikowano
Biorę pod uwagę to lub Lemm AT-900. Nic innego ciekawego nie widzę.

Dopłać do Omegi 27, miałem Lemm AT-900, odbiór może być ale Omega lepsza

Lemm ma lipne wykonanie, elementy niklowane po czasie śniedzieją.

Omega jest cała czarna

Mówię o mocowaniu do uchwytu

OK, zrezygnowałem z Lemma, bo znalazłem Omegę z gniazdem M6, a w Actrosie mam oryginalną antenę na główce właśnie M6, tylko bat się złamał.

Przy okazji zainteresowałem się promiennikiem Pirat, który równiez jest na M6 i do złudzenia przypomina oryginalna antenę Mercedesa.

Opublikowano

Jako że nie przebywam u siebie, a nie mam tu nic do pomiaru swr, a pare anten do zrobienia jest, dorwałem takie cudo :decayed:

IMAG0560.jpg

zobaczymy potem jego dokładność względem analizatora antenowego :wink:

Opublikowano

Również jestem ciekawy dokładności tego "cuda":cool:

Opublikowano
Jako że nie przebywam u siebie, a nie mam tu nic do pomiaru swr, a pare anten do zrobienia jest, dorwałem takie cudo :decayed:

https://lh5.googleusercontent.com/-AZM9pFb-SC8/UimUyhkcBvI/AAAAAAAADAs/IwXVGHg6V8E/w422-h563-no/IMAG0560.jpg

zobaczymy potem jego dokładność względem analizatora antenowego :wink:

oryginał president :)

Opublikowano
1150825_520737801339501_1644709909_n.jpg
Opublikowano

No na mobilu z przeciwwagami to jeszcze nie widziałem. To Twój VW czy gdzieś upolowane zdjęcie/?

jaki mój ....oszalałeś !!!?? Prędzej bym fiuta w młynek do kawy wsadził :decayed:

Opublikowano

No na mobilu z przeciwwagami to jeszcze nie widziałem. To Twój VW czy gdzieś upolowane zdjęcie/?

jaki mój ....oszalałeś !!!?? Prędzej bym fiuta w młynek do kawy wsadził :decayed:

To bardziej przypomina niemiecki lokalizator radiostacji z HANSA KLOSSA,nawet auto na którym przypięto to coś to made in germany.

Opublikowano

Moim zdaniem to tajny projekt NASA

Wysyłane z mojego HTC Desire HD A9191 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Ale gdyby zgłodniał zawsze ma pod ręką widelec.

Może to auto Neptuna;-)

Sony Xperia Tapatalk 4.

Opublikowano

Witam Panowie moze ktos polecic krotka antene cb, bo obecna mi ebneli :wink:

Opublikowano

Zależy jak krótka ma być :decayed: polecam Omege 27 na dużym magnesie

Opublikowano

miałem 30cm (presidenta georgie)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.