Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFB] Xenon, Felga 225/40/18 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ładne kółka, i niech ci podłaczą wkońcu radio do fisa bo tak goło troche

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

git malina;) nie wiem czemu tak bardzo mi sie podoba Twoje auto:D:D :kox:

Opublikowano
  • Autor

Pewnie dlatego, że mam takie same felgi jak Ty w swoim :naughty:

Opublikowano

Pewnie dlatego, że mam takie same felgi jak Ty w swoim :naughty:

jedyne sluszne jesli ori:D

Opublikowano
  • Autor

jedyne sluszne jesli ori:D

Oczywiscie, że ori i mam takie samo zdanie o nich :good::kox:

Opublikowano

nie watpilem nawet w to ze nie ori, chodzi o to ze te kola z gamy audi sa najladniejsze:D

Opublikowano

Wczoraj miałem okazję widzieć B5 na naszych felach, ale 16'' - wniosek są repliki najładniejszych 17'' ori (ze starszych lat, z nówkami nie porównuję) i to w jakichś dziwnych rozmiarach.

Pisałem tutaj, że bardzo przyjemne auto? Pewnie tak, miałem okazję obejrzeć na żywo, chociaż wolałbym normalnego spota ;)

Opublikowano

bo z B5 to jest tak :naughty:

musi byc sedan i kolko 17 ori :gwizdanie:

Opublikowano

Ładnie bardzo ładnie ja tez chciałem takie kupic ale znalazlem troche inne. Super!!

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

nie ma nic lepszego od 1BE;) wyglad nie jest powalajacy ale za to jazda idelana... w porownaniu do zwyklej zawiechy oczywiscie;) .... teraz nasze furki jak blizniaki:D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

PIERWOTNE FELGI ROBILY LEPSZE WRAZENIE....SAM BYM TAKIE KUPIL DO SWOJEJ,,,NA TYCH FELGACH AUTKO ODDAJE SWOJA KLASE I JEST TAK JAKBY PELNIEJSZE:) PZDR

Opublikowano
  • Autor

PIERWOTNE FELGI ROBILY LEPSZE WRAZENIE....SAM BYM TAKIE KUPIL DO SWOJEJ

gryfit jak chcesz to moge Ci sprzedac te felgi bo mi leżą w piwnicy :wink4:

Opublikowano

gryfit jak chcesz to moge Ci sprzedac te felgi bo mi leżą w piwnicy :wink4:

Niedługo będziesz musiał sprzedać nawet te co masz teraz 17'' :naughty: I przesiąść się na stal 15'' na kołpakach :tongue4: Już Ty wiesz dlaczego :decayed: Oczywiście wiesz że jestem chętny na te 17'' :) I to tylko mała prowokacja z mojej strony :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Rafał jak moje obecne 17" beda na sprzedaż to tylko dlatego, że założe na ich miejsce 18 od RS6 :kox::wink4:

Opublikowano

No wiem wiem :decayed: I to mnie martwi, bo jak ja kupię takie 17 to Ty zaszalejesz z 18stkami i znowu moje srebro będzie musiało ustąpić bliźniaczej limuzynie z Rzeszowa :decayed: A na takich kołpaczkach to lans pełną gębą - przemyśl to :polew: W Tesco widziałem fajne :polew:

Opublikowano

rafalekx reklamuje sie wdzedzie, gdzie 17 sline do pchniecia.. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

rafalekx reklamuje sie wdzedzie, gdzie 17 sline do pchniecia..

:> :tongue4: Spoksik ykku u Ciebie też się reklamowałem - jesteś zazdrosny? :polew:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

ja w tym cacku juz bym nic nie zmieniał :good: , jest piekna :>

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W pierwszym poście wrzuciłem kilka fotek na nowych 18" felgach :wink4: Fotki na szybko robione takze kiepskie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.