Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no kórwa raczej jak sama nazwa mowi DLUGIE swiatla DROGOWE gaszone w momencie mijania innego auta. jak chcesz dac bixa to i tak juz bedziesz mial koxu na drodze, bix i tak sciaga przeslone jak dlugie wlaczysz i wali cala para, wiec do dlugich nie trza soczewy odblysnik starczy by walic koxem na partyzanta :good:

wiem doskonale jak działa Bix :good:
Opublikowano

Wyrezałeś dwa pety z tyłu ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Wyrezałeś dwa pety z tyłu ? :naughty:

:gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 22:36_________________________________________________ok gwint skręcony praktycznie na maxa w dół - niżej już nie będzie.. przynajmniej na najbliższe tygodnie dopóki nie zmienię zawiechy :decayed:

szybkie spy photo

dsc01749d.jpg

dsc01758t.jpg[br]

problemem jest nieco przód bo już mi się wahacze górne niemalże oparły o blache :mysli:

Opublikowano

przednie kółko coś głeboko, dojedzie jakiś dystans? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

przednie kółko coś głeboko, dojedzie jakiś dystans? :naughty:

złudzenie optyczne na tej drugiej fotce przy lekko skręconym kole... przód siedzi na dystansie 20mm i brakuje 4mm by wystawać zaczęło (patrz foto 1) :wink4:

tył teraz ma dystans 12mm ale tu będzie grubo grubiej bo przymierzam się na dniach do 30mm i pozbyciem się opony tj 215/30 :kox:

Opublikowano

pięknie to wygląda :kox:

Opublikowano

Lustro :sick3:

Opublikowano
  • Autor

http://www.valitalo.org/audi_s4_widebody.htm

Somes zobacz sobie tutaj co do poszerzania :naughty:

co innego robić na tajlach z rs'a a co innego samemu klepać blach :wink4: to miało być szersze pod koło a nie być dieslowską profanacją rs'a :good:[br]

[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 15:54_________________________________________________Panowie jakieś pomysły na mody? powoli mi się kończą :no::tongue4:

Opublikowano

Jak sie koncza to znaczy ze trza zmienic baze.... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jak sie koncza to znaczy ze trza zmienic baze.... :naughty:

zmienić na pewno nie to jest przesądzone :wink4: co najwyżej dokupić drugą..
Opublikowano

kierownica od R8 :decayed:

Opublikowano

webasto :cool1:

Opublikowano

webasto :cool1:

...na lato... :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

kierownica od R8 :decayed:

nie pasuje do b5 :)

webasto :cool1:

w sumie fajna sprawa tylko nie wiem czy miałbym gdzie je wcisnąć jak zrobię to co mam w planach pod machą :mysli: orientujesz się Ive gdzie i za ile? :gwizdanie:
Opublikowano

ty se lepiej konsole polift zrób i fisa

Opublikowano

to zrób tak zeby pasowała :wink4: ktoś tu na forum juz miał taka fajna kierke ale nie pamietam czy ona byla z r8 czy z rs6 :)

Opublikowano

to zrób tak zeby pasowała :wink4: ktoś tu na forum juz miał taka fajna kierke ale nie pamietam czy ona byla z r8 czy z rs6 :)

Dokladnie- tez widzialem juz taki mod w B5

Opublikowano

+ do tego gałka :)

Opublikowano
  • Autor

Pacjenci na najbliższe dni.. :gwizdanie:

dsc01766n.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.