Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Wymiana wycieraczek-jak to zrobić?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prozaiczna sprawa wycieraczki przedniej szyby w moim b7, kupiłem aero z boscha do tego modelu wg katalogu , problem w tym że nie umiem zdjąć oryginalnych , nie widzę żadnych zatrzasków ani możliwości ich zdjęcia, siłowo też nie idzie w żadnym kierunku ,ma może ktoś poglądowy rysunek , schemat lub wie jak. Przyznam się że miałem różne samochody ale te wycieraczki mnie załamują jakby były zintegrowane z ramionami.

Opublikowano

Też miałem z tym problem :wink4:

84543817.jpg

Opublikowano

Kolega wyżej mnie wyprzedził ze zdjęciem :). Ale o ile się nie myle to na pudełku od wycieraczek Valeo też jest opisane jak wymienić wycieraczki, widocznie na pudełku Bosch nie ma takiej instrukcji.

Opublikowano

[...] kupiłem aero z boscha do tego modelu wg katalogu ...

Jakie dokładnie kupiłeś? 933 ?
Opublikowano

Żadna rewelacja te wycieraczki :thumbdown:. Mi po ok 3msc lewa zaczęła słabo ściągać wodę przy powrocie do pozycji poziomej. Kiedyś miałem Valeo, ale ponoć tez się popsuły.

Opublikowano
  • Autor

Zobaczymy jak dadzą d... to napisze

Opublikowano

Żadna rewelacja te wycieraczki :thumbdown:. Mi po ok 3msc lewa zaczęła słabo ściągać wodę przy powrocie do pozycji poziomej. Kiedyś miałem Valeo, ale ponoć tez się popsuły.

Może źle miałeś ustawione pochylenie wycieraczki?
Opublikowano
  • Autor

puki co zbierają malina :good:

Opublikowano

puki co zbierają malina :good:

Chyba też je wezmę? :mysli:
Opublikowano

Ja kupiłem od TOM77 VALEO XTRM i na razie spisują się dobrze (mam je ponad pół roku już) za kpl. płaciłem 99 złoty :wink4:

  • 2 lata później...
Opublikowano

muszę odkopać temat ale mam problem :)

podchodziłem już 3 razy do nich i nie mogę zsunąć elementu nr.2... rozumiem, że ciągnę to niejako wzdłuż wycieraczki ?

Głupio pisać, że nie można wymienić wycieraczek no ale ;)

Opublikowano

Tak, wzdłuż. Pewnie syfu tam sie nazbierało i dlatego.

Opublikowano
muszę odkopać temat ale mam problem :)

podchodziłem już 3 razy do nich i nie mogę zsunąć elementu nr.2... rozumiem, że ciągnę to niejako wzdłuż wycieraczki ?

Wzdłuż. U mnie też ciężko szło. Zamiast ciągnąć ręką, podważ czymś płaskim na tym składaniu pomiędzy punktami nr 2 i 3 wg obrazka w drugim poście.

Opublikowano

Dzisiaj zrobiłem jeszcze jedno podejście :) miałem pod ręką płaski śrubokręt i poszło hehhe - specyficzne zapięcie.

  • 2 lata później...
Opublikowano

Witam Forumowiczów,

Wiem, że temat był poruszany dawno temu, ale czy mógłby ktoś z Was wrzucić zdjęcia poglądowe jak ściągnąć te wycieraczki ?

Miałem już ze dwa podejścia do nich, ale boję się że coś uszkodzę :kwasny: .

No i dajcie znać jakie wycieraczki polecacie, a jakich lepiej unikać.

Pozdrawiam,

Kamil

Opublikowano

Masz odrębny temat, jakie wycieraczki polecamy.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam.

Mam problem z wymianą wycieraczek w b7. Mógłby ktoś jeszcze raz się podzielić ze zdjęciami, jak to zrobić?

Z góry dzięki.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Podbijam :)

  • 1 rok później...
Opublikowano

Również proszę o ponowne wklejenie zdjecia.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.