Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jakiego PC wybrać


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Pomoze któs w wybraniu jakiegos PC,Ma on słuzyc przewanie brejdakowi w rypanki jakies.Dtsponuje on kwota ok 1000 da rade zakupic jakąs sensowną sama jednostke. :wink4: no i z korzyściami dla mnie mnie musi on równiez być :decayed: zainstalowac jakiegos PS albo i etke :cool1:

np cos takiego http://allegro.pl/athlon-ii-265-2x3-3ghz-4gb-1tb-ati3000-1gb-hdmi-i1350246086.html :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolączką tego zestawu jest karta graficzna. O nowych grach można zapomnieć :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solar domniemam ze macie starego peceta i niechcecie go sprzedawać :gwizdanie: zostawcie sobie obudowe napedy dysk twardy, kupujesz wtedy tylko 4 rzeczy: płyta główna procek pamieć i karta graficzna w tysiaku costam sie juz kupi co pozwoli pograć w maire nowe gry oczywiscie nie najwyższych detalach, dysk twardy kupisz sobie z czasem, ewentualnie przenosny :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol jeszcze beszczelnie pisza że pograsz w gta4 :wallbash: mam mocniejszy setup i ta gra chodzi średnio

Solar tak jak Ci pisałem wczesniej przełóż sobie nowe graty do starej obudowy, nowe graty to płyta procek pamięc i grafika, takie rzeczy jak dysk twardy zawsze mozesz z czasem dokupić, no chyba że ten twój stary pecet ma wiecej niz 5 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol jeszcze beszczelnie pisza że pograsz w gta4 :wallbash: mam mocniejszy setup i ta gra chodzi średnio

Solar tak jak Ci pisałem wczesniej przełóż sobie nowe graty do starej obudowy, nowe graty to płyta procek pamięc i grafika, takie rzeczy jak dysk twardy zawsze mozesz z czasem dokupić, no chyba że ten twój stary pecet ma wiecej niz 5 lat

No wlasnie o to chodzi ze ma więcej niz 5 latek :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

najlepiej samemu coś złożyć zamiast gotowca brać :wink4:

posłuchaj dobrej rady :naughty:

kumpel do dzisiaj nie żałuje że nie utopił kasy w sklepie na gotowca :cool1: to tak jak kupujesz samochód w komisie...zawsze dopłacasz na sprzedającego :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie racja jest w tym :tongue4: No ale jaki procek i jaka karte graf itd. byście mi doradzili bo może bym sie skusil na skladaka :mysli::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie racja jest w tym :tongue4: No ale jaki procek i jaka karte graf itd. byście mi doradzili bo może bym sie skusil na skladaka :mysli::naughty:

Podaj do jakiej kwoty się poruszasz ?

Czy masz np klawę, myszkę, monitor czy to również chcesz nabyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w sumie tak do 1200 zl max :gwizdanie: Mycha ,klawiatura,monitor, nagrywara DVD jest ok tylko reszta procek,plytka glowna,dysk,karta graf, zasilacz :tongue4: trzeba mi doradzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w sumie tak do 1200 zl max :gwizdanie: Mycha ,klawiatura,monitor, nagrywara DVD jest ok tylko reszta procek,plytka glowna,dysk,karta graf, zasilacz :tongue4:

To tylko składać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleszka Mi coś takiego radzi :tongue4:

To coś takiego za 1276zł bez nagrywarki DVD i obudowy :cool1:

Procesor:

AMD Athlon II X3 445 /3.1GHz, 1.5MB, 95W, BOX, AM3/

265 zł

Płyta główna:

MSI 870-C45 /AMD870/

239 zł

Druga pamięć RAM:

Kingston 2GB (2x1GB) 1333MHz CL9 HyperX Blue

139 zł

Dysk twardy:

Samsung 500GB 7200rpm 16MB cache SATA-II F3

149 zł

Karta graficzna:

Asus Radeon HD5670 512MB DDR5 /128bit/ DVI/HDMI

315 zł

Zasilacz:

Fortron FSP460-60GHN 460W

169 zł

Zestaw zawiera 3 rdzeniowego Athlona (z możliwością odblokowania 4 rdzenia i pamięcią L3) do tego płyta główna od MSI dobra na OC. Szybka 2GB pamięć RAM w przyszłości mozna dokupić następne 2GB. Dobry i niezawodny dysk od Samsunga oraz kartę graficzną DDR5 512MB co da możliwość pogrania w nowsze gierki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mi wystarczy ten co mam.Stary ale wystarczający.Z reszta i tak tylko 2 - 3 godz dzienie góra siedze przy kompie.Głownie net jakies drobne programy i mała obróbka graf to mi styka ten co mam.brejdak chce porypac w jakies lepsze gierencje itp itd . A u mnie to jakis PS Etka no i najwiecej net :wink4:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 20:15_________________________________________________Panowie jest sprawa :wink4: Co wy na takie bajery powiecie ?? Bo mi cos takiego doradzili w Komputerowym :mysli:

Procesor:

e5500 2,93 / AMDX2 260

Płyta Głowna:

GA-P41T DDR3 / MA770 T

Pamięć:

2GB DDR3

Karta Graficzna:

GT 240 1GB

Dysk:

500GB Sata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...