Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A5 3.0TDI quattro


pawel1380

Rekomendowane odpowiedzi

pawel1380, tak mi się właśnie wydawało, że tam /zdjęcia cbr/ widuje Twoją A5 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Done :naughty:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2011, 21:08_________________________________________________Dziś była mała naprawa :naughty:

Większość z was ma to pewnie połamane.

To osłony pod podwoziem za przednimi kołami.

W zimie zmrożone pękają jak wafle..A ja nie lubię jak coś nie jest jak fabryka :naughty:

Tak to wygląda:

img1081q.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Co ciekawe zakupione w ASO nowe osłonki maja ten sam numer fabryczny co stare ale troszkę inny kształt.Wyraźnie widoczne ożebrowanie czego nie ma na starych.

Więc może te już nie są tak delikatne.Sprawdzałem z inną A5 i już miała te nowsze plastki(a rok prod.2008)

Sama wymiana banalna,jedna śrubka i kołek na każdej ze stron.(Dużo łatwiejsza niż wymiana tej kolejnej długiej osłony nad którą męczyłem się w ASO z pracownikiem z 40 minut bo trzeba spinki przekładać...)

Co ciekawe te małe osłonki w ASO kosztują śmieszne 27 zł za stronę więc radzę allegro omijać szerokim łukiem(tam chodzą komplety po 200zł :polew: :polew:)

Tak to wygląda:

img1078w.jpg

Uploaded with ImageShack.us

img1076zj.jpg

Uploaded with ImageShack.us

:hi: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jest fabryka :naughty:

Wczoraj na spocie sprawdzałem bieżnik w oponach i powiadam że na 2 sezony jeszcze styknie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe te małe osłonki w ASO kosztują śmieszne 27 zł za stronę więc radzę allegro omijać szerokim łukiem(tam chodzą komplety po 200zł :polew: :polew:)

w bardzo wielu przypadkach ceny używanych gratów na allegro sa duzo wyzsze niz nowych czesci w ASO :polew:

trzeba sprawdzac zeby niepotrzednie dupsko nie bolalo :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis odwiedziłem krakowski salon S-PLUSA..

Wgniota na masce usunięta,na tylnym błotniku niestety do końca nie zeszła..

Ale w związku z tym że nie była doliczona do rachunku a widać ją dużo mniej jestem zadowolony..

Robione metodą na klej..

Umyliśmy też silnik przy okazji.Uważam że cenowo dość OK.

Obsługa widać że się stara...ale resztę robię sam.

Chyba sam najlepiej zrobię mimo wszystko..

img1089u.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahha Pawel widzę że spodobała Ci sie czystość pod moja maską :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieknosc teraz. :shocked: Ja to nie jestem zadowolony z Wrocławskiego S-plusa . Poniewaz oddałem im auto na pomalowamie skory na moim przednim siedzeniu zrobili tak ,ze teraz po dwoch miesiacach jest prawie tak samo jak było,a poza tym jak oddawali mi auto to całe mi porysowali-cale szczescie nie groznie. Nie przyznali sie do tego. Dlatego omijam ich szerokim lukiem. We Wrocławiu a dokladniej w Bardzie Sląskim jest taki super fachman od wlasnie takich wgniotek. Sam z niego kiedys skorzystałem w Golfie mojej zony. Powyciagal wszystko nawet w bardzo trudnych miejscach . Z tego co mi mówil to ma prawie 10- letnie doswiadczenie w tych sprawach i naprawde cuda robi. Takze jak bys był kiedys we Wrocku.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł nie myślałeś o ledach na tył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem.. ale jak mam 2tys wydac na lampy to na pierwszym planie u mnie Milltec.. :tongue4:

:good:

chyba jestem jednym z nielicznych który nie zachorował na modę ledów :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaśmiece Ci nieco wątek,

dzisiaj się okazało, że jestem mocno tyle z info o A5.. widziałem dziś coś jak mi się z daleka wydawało powinno być A7, a jak się potem okazało to było A5, coś mi chyba umknęło bo od kiedy to są 5 drzwiowe A5 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...