Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A5 3.0TDI quattro


pawel1380

Rekomendowane odpowiedzi

No z tyłu faktycznie nie ma miejsca, wczoraj na spocie Paweł miał fotel pasażera cofnięty do tyłu i nie było nic miejsca na nogi.

Ale wiadomo jak ktoś kupuje takie auto to nie po to by kogoś z tyłu wozić :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak wygodnie w A4 siadam to nikt za mna nie jest w stanie siedziec... To jest porazka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie to auto dla 2 osób ale czasami zdarzy się pasażer z tyłu, jednak emocje (uważam, że czasami auto jest groźne dla otoczenia, szczególnie jak jest mokro ew. ślisko - domyśleć się łatwo dlaczego) z prowadzenia tego auta rekompensują pewne niedogodności, pomimo, że model już nie najnowszy rzuca się w oczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idac tym tropem nie wiem czemu nie robia grubszej skory na boczkach... bo to niezla wioska jest :kwasny:

trudno się z tym nie zgodzić... u mnie na boczku wygląda podobnie... a przebieg 120 tys :wallbash:

.....a co ja mam powiedziec u mnie juz było widac przetarcie przy przebiegu 14 tys .Sportback malem od nowosci tez ze sportowymi siedzieniami i nic i nawet grubszy byłem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak wygodnie w A4 siadam to nikt za mna nie jest w stanie siedziec... To jest porazka.

he he to nie siedziales jeszcze w B7 , B8 przy tym to jak bys sie do A6 przesiadl :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę to siedzenie to cieszę się, że u mnie na Recaro jest tak gruba skóra. Po 190tys żadnego śladu przetarcia. Może to też zależy od konserwacji, sucha skóra o wiele szybciej się niszczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co się dzieje,co tak cicho?! :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na spocie obczajałem 20" fele RS i robiły wrażenie zwłaszcza szerokość gumy 265/30/R20 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna furka :) Nie myślałeś o ledach do tyłu ?? oraz drewno w środku na czarny połysk malnąć ??

To drewno mi pasuje :naughty:

Nie wiem czemu ale mi leży :decayed:

Zostawiam.

Wydech priorytetem.Ledy jakoś mnie nie kręcą nie wiem czemu.

Może zmienię zdanie.

A na razie kompletuje akcesoria do zabaw lakierniczych i nie tylko:)[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 17:42_________________________________________________

Na początku ruszałem z dwójki bo zmienianie biegów,trzymanie kierownicy,Iphona i obserwowanie drogi to trochę za duzo na niesamowity wynik.Później spróbowałem z jedynki..Za późno zmieniałem biegi to nawet widać...

No i koła też swoje robią na zimowych 17 przyspiesza odczuwalnie lepiej...

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladnie sie odpycha , a jeste wstanie nakrecic dokladnie taki sam filmik tylko 0-160 albo 180 lyb z 2 biegu 50-160 lub 180 tak co by sprzegla ruszaniem nie meczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli: pewnie ze sie da tylko musze telefon zamontowac zeby miec wolne łapska..

Bo to ma kolosalne znaczenie..przecież kreciłem na czerwone pole a w dieslu tam juz zero ciągu...

Żeby to robić sprawnie pokombinuje coś z taśmami klęjącymi :decayed:

No i kółka..nie oszukujmy się..w porównaniu do 225/50/17 zimy to w rozpędzaniu duża różnica..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli: pewnie ze sie da tylko musze telefon zamontowac zeby miec wolne łapska..

Bo to ma kolosalne znaczenie..przecież kreciłem na czerwone pole a w dieslu tam juz zero ciągu...

Żeby to robić sprawnie pokombinuje coś z taśmami klęjącymi :decayed:

No i kółka..nie oszukujmy się..w porównaniu do 225/50/17 zimy to w rozpędzaniu duża różnica..

Zdejmij na chwile te 20" i załóż 17" wtedy nakręcisz filmik :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze byc z reki i na tych kolach chodzi mi tylko o szerszy zakres predkosci bo 3.0 TDI nabiera skrzydel dopiero powyzej 100 kmh.

Np. cos takiego

Audi A5 3.0 TDI Coupe + Chip, Acceleration 0-180Km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...