Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A5 3.0TDI quattro


pawel1380

Rekomendowane odpowiedzi

aaa nie wiedzialem , szkoda, trzeba bylo zrobic w odwrotnej kolejnosci to pewnie byl by lepszy efekt , tak to samym koncowym to raczej duzo juz nie ugrasz , ale za to dzwiek bedzie mega :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladniutka ta Twoja Czarnulka posujaca do mojej Czarnulki. Co do koloru to strasznie trzeba dbac. Ja oprócz tego ze "delikatnie" myje to jeszcze staram sie przynajmniej raz w miesiacu recznie klasc wosk wtenczas ten brud tak mocno sie nie trzyma.A nie myslales o ledach z tylu. Dla mnie by najmniej tyl wyglada troche smutny. Kólka 1-wsza liga a 20 to w sam raz pasuja to tego modelu. Ja na wiosne planuje takie kólka tez 20:

felg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem felgi -zacne . Uwazam,że do Twojego auto by pasowaly ,bo są takie miesiste zas do mojego wlasnie zbyt a pozatym to mam juz srebrne i chcialbym miec co innego. Te czarne felgi wygladaja zupelnie inaczej na aucie zobacz:

bmw.jpg

bmw1.jpg

Jakie masz opony przy 20 255/30?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

furmanka zacna.... Miltek w Austrii miałem okazję słyszeć w V6 TDI... aż mnie skręcało że mam R4 TDI... ale cóż kasa u mnie za mała :)

Miltek w a5 musisz zrobić cały wydech a nie końcówki żeby była rewelka, a potem ponowne strojenie, zawsze pare km dostaniesz.

co do kółek to letnie są super, zimówki są blee... najgorszy wzór OOOO :)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł nie wiem czy ktoś już Ci napisał, że masz fajne auto :wink4:

Ee tam fajne... jak mialbym wybierac to wolałbym golfa czwórke :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...