Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A5 3.0TDI quattro


pawel1380

Rekomendowane odpowiedzi

wóz piękny, co do kół to dlaczego piszesz że nie występują w 19" ?

różnią się oczywiście ET ale chyba tylko ET no nie ?

http://allegro.pl/alu-felgi-audi-a4-a5-a6-s-line-opony-255-35zr19-i1370353059.html

Ale właśnie różnią się ET.No i są 8,5J a nie 9J.Dystansów zakładać nie chciałem.ET 29 jest idealne do A5, koło na równi z błotnikiem dlatego tez optycznie mała szpara między błotnikiem.

Nie wiedziałem że z RS4 jest tez na 19 z ET29..ale teraz szczerze mówiąc zostawię 20, kupiłem je nowe (felgi jak nowe a opony nowe) ,nie będę kombinował...na 19 też trzeba uważać mocno..a jednak 20 robi robotę..(inna sprawa że 19 z RS są w graficie( może jeszcze srebrne nie wiem) a ja mam polerowane aluminium, wolę mój kolor rzadko spotykane,niestety z naprawami jakby co lipa...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego RSa musiał byś roztoczyć bo ma mniejszy otwór centrujący :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest naprawdę dobrze.Foto nie do końca to oddaje

no to git, nie mogę się napatrzeć :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzenie :jerk:

Gratuluję tak wspaniałego samochodu :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najladniejsze coupe na rynku i top 3 jesli chodzi o modele audi marzenie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma bata kozak furka... :kox: :kox:

nie planujesz dodatkowych modów??

jaka różnica w jezdzie między 20" lato a 17"? zima?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście twardziej na 20 ale szczerze myslałem że będzie przepaść..a nie ma..

Z modów to może Bang zagości nie wiem jeszcze przemyślę(będę miał A5 z Bangiem na dłuższą chwilę do porównań na tych samych płytach)

Myślę o polskim menu.Z zewnątrz nic nie kombinuje.Zderzak od Slina z przodu moim zdaniem jest brzydszy w A5,tylko tył ładniejszy a zmieniać jeden to bez sensu.

Jak tylko nie ma chlapy jest myjnia.Chyba w końcu wiatrówkę kupię na cholerne gołębie i wrony.. :gwizdanie:

img0624n.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.Tyle że w polskich warunkach mycie auta pianą oznaczałoby:

1.Mycie co parę dni bo większy brud to już jest problem

2.Nie wiem jak to się ma na plastikowe elementy w samochodzie oraz gumowe, z tego co słyszałem po dłuższym okresie używania często i tylko piany, nie najlepiej.

3.Jeżeli już myć bezdotykowo to i suszyć bezdotykowo a nie wycierać szmatką, a z tym w dużym polskim mieście jest problem...(w sensie myjni ręcznych)

Wiec po prostu swoja gąbka na myjni i ircha, a dodatkowo Meguaier's. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie jak będę miał czas do Gliwic jechać :naughty: Wtedy zaprezentuję :kox:

Wpadnij w któryś piątek, podjedziesz na spota, pewnie wybierasz się do Elprosys więc C.H. Forum masz po drodze :decayed:

Z chęcią obejrzał bym to auto na żywo :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratki super auto ! szkoda ze ja na takie A5 szybko perspektyw nie zobacze :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.Tyle że w polskich warunkach mycie auta pianą oznaczałoby:

1.Mycie co parę dni bo większy brud to już jest problem

2.Nie wiem jak to się ma na plastikowe elementy w samochodzie oraz gumowe, z tego co słyszałem po dłuższym okresie używania często i tylko piany, nie najlepiej.

3.Jeżeli już myć bezdotykowo to i suszyć bezdotykowo a nie wycierać szmatką, a z tym w dużym polskim mieście jest problem...(w sensie myjni ręcznych)

Wiec po prostu swoja gąbka na myjni i ircha, a dodatkowo Meguaier's. :hi:

Nie mowie o myciu sama piana..

Nie wiem w jakim stanie jest Twoj lakier ale zawsze mozna przestac myc gabka i zabrac sie za cos bardziej delikatnego.

Nie wiem tez czy myjesz sam czy oddajesz gdzies na myjnie.

Na poczatek polecam znalesc jakis plyn do mycia wstepnego(degreaser, APC, tutaj uzywa sie wiele nazw), ktorym pryskasz auto suche lub mokre przed wstepnym splukaniem. Cos co zbiera np sol drogowa i zabrudzenia. Np cos takiego:

http://www.all4auto.pl/bilt-hmaber-surfex-uniwersalny-produkt-czyszczacoodtluszczajacy-p-721.html

Zostawiasz to na aucie kilka min, zalezy od zabrudzenia. Pozniej plukanie pod cisnieniem. Nastepnie mycie na 2 wiadra, najlepiej z kratka na spodzie, pod ktora zbiera sie brud. Do mycia rekawica np z mikrofibry. Po kazdym myciu rekawice piore w pralce.. Do kol, nadkoli i progow uzywam innej rekawicy..

Dobry szampon z neutralnym pH.. Do suszenia auta nie zadna ircha albo szmata tylko recznik z mikrofibry w ktory woda dobrze wsiaka. Najlepiej suszyc auto metoda przykladania recznika i zciagania. Bez wycierania. Na koniec wycieranie do sucha miekka mikrofibra.

To tak na szybko:)

Niektorym wydaje sie ze gabka nie rysuje lakieru bo za kazdym razem uzywaja nowej gabki. Gabka rysuje zawsze, ale np rekawica z mikrofibry mniej.

Ciemne auta wygladaja ladnie bez odpowiedniego oswietlenia. Pokaze jak moze wyglac NOWE auto, beznadziejnie umyte 2 razy, stojace w salonie od 2 tygodni. Zdjecia zrobione przezemnie z odpowiednim oswietleniem:

12aba4dd3f434d0f.jpg

35f2ba3269cfd0c9.jpg

17b3ff4fffd89b72.jpg

3e559101fbc087b3.jpg

Jak to moja zona mowi: Normalny czlowiek tego nie zobaczy bez odpowiedniego oswietlenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh dzięki :hi: Ostatnimi czasy myje na myjni ręcznej kolegi,wszyscy tam bardzo lubią auta łącznie z pracownikami i jestem zadowolony.Ale odświeżanko lakieru mu jakieś zapodam na wiosnę.Tyle że bez mechanicznego polerowania..lakiernik powiedział że nie ma sensu..

Jak to na czarnym kilka bardziej widocznych rys niestety jest.

Myślę nad wydechem Millteka...da to odczuwalny przyrost mocy czy tylko dźwięk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...