Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A5 3.0TDI quattro


pawel1380

Rekomendowane odpowiedzi

Myjesz B8 gąbką? :decayed::wink4: wycierasz pieluchą? :wink4::decayed:

no pampersow i huggiesow ma teraz pod dostatkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze jakbym mial poswiecac na mycie auta 5h ... majac czarny lakier ktory brudzi sie i rysuje od samego patrzenia to musialbym byc dobrze ... szurniety albo zyc z odsetek nic nie robic tylko pucowac fure :cool1: . Dla mnie to troche bezsensu ... Oczywiscie jak fura jest swierza prost z fabryki to moze warto zainestowac ten 1-1.5k na start zeby pokryc lakier powloka ala shield czy inne ustrojstwo , ale kupujac uzywke ktora i tak ma juz ryski na lakierze to mija sie zcelem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze jakbym mial poswiecac na mycie auta 5h ... majac czarny lakier ktory brudzi sie i rysuje od samego patrzenia to musialbym byc dobrze ... szurniety albo zyc z odsetek nic nie robic tylko pucowac fure :cool1: . Dla mnie to troche bezsensu ... Oczywiscie jak fura jest swierza prost z fabryki to moze warto zainestowac ten 1-1.5k na start zeby pokryc lakier powloka ala shield czy inne ustrojstwo , ale kupujac uzywke ktora i tak ma juz ryski na lakierze to mija sie zcelem .

Kupując używke z ryskami to też nic straconego :) w skrócie garaż, lampa, maszyna obroty :cool1: odpowiednie środki na usuwanie rys i fruu pozbywamy się rysek ;) potem można kłaść shielda fura jak nowa ;) najważniejsze by z gów4a zrobić coś wtedy się człowiek cieszy jak młody reksio ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze jakbym mial poswiecac na mycie auta 5h ... majac czarny lakier ktory brudzi sie i rysuje od samego patrzenia to musialbym byc dobrze ... szurniety albo zyc z odsetek nic nie robic tylko pucowac fure :cool1: . Dla mnie to troche bezsensu ... Oczywiscie jak fura jest swierza prost z fabryki to moze warto zainestowac ten 1-1.5k na start zeby pokryc lakier powloka ala shield czy inne ustrojstwo , ale kupujac uzywke ktora i tak ma juz ryski na lakierze to mija sie zcelem .

moim zdaniem nie mija się z celem, o lakier i inne części auta trzeba dbać przez całą jego eksploatację a jak nie to tak jak oglądałem 5cio letnie auto bardziej zajechane od mojego 11sto letniego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze jakbym mial poswiecac na mycie auta 5h ... majac czarny lakier ktory brudzi sie i rysuje od samego patrzenia to musialbym byc dobrze ... szurniety albo zyc z odsetek nic nie robic tylko pucowac fure :cool1: . Dla mnie to troche bezsensu ... Oczywiscie jak fura jest swierza prost z fabryki to moze warto zainestowac ten 1-1.5k na start zeby pokryc lakier powloka ala shield czy inne ustrojstwo , ale kupujac uzywke ktora i tak ma juz ryski na lakierze to mija sie zcelem .

moim zdaniem nie mija się z celem, o lakier i inne części auta trzeba dbać przez całą jego eksploatację a jak nie to tak jak oglądałem 5cio letnie auto bardziej zajechane od mojego 11sto letniego

ja nie mowie ze nie dbam ale ... 5h na mycie samochodu raczej nie poswiecam . 2-3h max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swego czasu nie poswiecałem nic..zaprzyjazniona myjnia kolegi,moja rekawica do mycia prywatna i jakos było..

Teraz probuje sam wygospodarowac czas bo widze ze to jednak najlepsza metoda.Samemu.Z uczuciem :decayed:

Pewnie niewazne ile czasu posiweca sie na mycie ale jak efektywnie to robisz(choc pewne rzeczy trudno przeskoczyc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz probuje sam wygospodarowac czas bo widze ze to jednak najlepsza metoda.

kurde, a moja doba cały czas bezczelnie w trybie 24h, za cholere nie mogę jej przełączyć na tryb long life chociaż 36h wtedy, co jakiś czas byłaby szansa poświęcić 5h na mycie :wink4:

gdybym poświęcił 24h na mycie, żona prawdopodobnie wysłałaby mnie do specjalisty czyt.psychiatry :kox:

a już napewno 5min po zakończeniu zaczęłoby padać :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusje na temat mycia to ja juz dawno odpuscilem.. Kazdy dba jak chce, ile ma czasu, jak umie i jakie ma srodki.

Jedni myja z butelki i szmata a dla innych samo mycie sklada sie z 15 etapow z wykorzystaniem 2 rekawic i 2 pedzelkow.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz probuje sam wygospodarowac czas bo widze ze to jednak najlepsza metoda.

kurde, a moja doba cały czas bezczelnie w trybie 24h, za cholere nie mogę jej przełączyć na tryb long life chociaż 36h wtedy, co jakiś czas byłaby szansa poświęcić 5h na mycie :wink4:

gdybym poświęcił 24h na mycie, żona prawdopodobnie wysłałaby mnie do specjalisty czyt.psychiatry :kox:

a już napewno 5min po zakończeniu zaczęłoby padać :>

Jeden z powodow dla ktorych sie nie ozeniłem..przez zone--->często gęsto psychiatra.. :decayed:

Zartuje oczywiscie.No ale nikt mi tego zabronic nie moze.Cos za cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusje na temat mycia to ja juz dawno odpuscilem.. Kazdy dba jak chce, ile ma czasu, jak umie i jakie ma srodki.

Jedni myja z butelki i szmata a dla innych samo mycie sklada sie z 15 etapow z wykorzystaniem 2 rekawic i 2 pedzelkow.. :naughty:

tak jest ze wszystkim, wszystko zalezy od pasji i zaintertesowań, pewne jest natomiast to że jest to bardzo pozytywne :good:

Jeden myje auto 25h, drugi nawet jadąc do pracy stara się jechać optymalnym torem i wydaje kase na treningi techniki, kolejny pcha kase w tunning, wszystko ma sens, bo jest to pasja a to jest najważniejsze :wink4:

Zartuje oczywiscie.No ale nikt mi tego zabronic nie moze.Cos za cos.

nie ma mowy o zabranianiu, małżenstwo to nie obóz :wink4:

Lepiej gruby portfel :polew:

to jak z tdi, wszystko zależy od egz. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jaki efekt :mysli: tej pracy :)

Aparat kombinuje,kolega wroci z Wrocławia to pozyczy cos dobrego :)[br]Dopisany: 19 Sierpień 2011, 12:06_________________________________________________Dzisiejsza życiówka spalania z trasy :tongue4:

img1237o.jpg

Uploaded with ImageShack.us

I efekt 3 godzin na szmacie :)

img1239ap.jpg

Uploaded with ImageShack.us

BTW skończył mi się Quick Detailer Mequaiersa,bez tego nie wyobrażam sobie teraz mycia auta tylko rozważam zmianę marki np na Chemical Guys chyba że ktoś ma jakieś sprawdzone propozycje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...