Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A5 3.0TDI quattro


pawel1380

Rekomendowane odpowiedzi

5.8l/100km u siebie w 3.0tdi też na 20'' zrobiłem dwa razy :wink4: Raz nawet 5.4 ale to tylko na odcinku 20km także się nie liczy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepięknie się to Twoje A5 prezentuje :good:

Widziałem już kilka razy na żywo, ale na zdjęciach jeszcze bardziej mi pasuje :>

Wczoraj widziałem A5 ze spojlerem, no gdyby nie jechał to chyba bym wyraził swoje zdanie na ten temat.. jak kwiatek do kożucha :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pavel to wypsikaj ten zapach czym prędzej a następny kup CG o zapachu najlepszych klubów GoGo w USA :kox: :kox: :kox: moi wszyscy kumple oszaleli na jego punkcie a i żony się przyzwyczajają i w razie W juz tak nosem nie niuchają bo myślą że to z auta zapach :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 17:45_________________________________________________Btw ten nowy IronX to pachnie fiołkami w porównaniu do starej wersji :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psikałem już CG Stripper Scent i znam zapach.Makki mi go pokazał.Fajny.I chyba trochę trwalszy od Lime.Także następny będzie on.Choć i tak uważam że jak na markę trwałość jest strasznie kiepska..nie wiem czy to zamierzone czy co..

Korci mnie zeby wybróbować już tego Iron X :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba kupić nową wersję Iron-X śmierdzi całkiem przyzwoicie.

Co do zapachów CG to ja używam od dłuższego czasu zapach "skóry" (leather scent) i trzyma się całkiem długo, zapach mi się kojarzy z napaloną wilgotną Grażyną, może dlatego go tak lubię :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, IronX rzadzi.

Po zdjeciach widze ze Pawel ma nowa wersje "Improved version".

Ta i tak ma duzo dodatkow zapachowych niz pierwsza wersja. No i jest gesciejsza. Ja jak uzywam IronX to rekawiczki i ubranko robocze mam bo inaczej wszystko wali starymi jajami.

Trzeba tez uwazac na opryskiwacze uzywajac IronX. Ten co jest w malej orginalnej butelce wytrzymuje ten srodek ale przelewanie do innych powoduje reakcje z elementami metalowymi i oslabia jego dzialanie.

Lakier (lub np felgi) dobrze oczyszczony srodkami typu Prickbort lub Nielsen Tar&Glue (sucha powloka) + Surfex HD i na koniec IronX (tez w miare mozliwosci sucha powierznia) jest w 90% czysty. Glinka ma wtedy naprawde malo do zbierania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś bałbym się tego śmierdziela lać na auto :P

Jak ten nowy jest lepszy to jaki jest stary :shocked:

Nie boj sie, przezyje spokojnie:)

Tylko najpierw usun, jezeli masz, asfalt:) Pozniej dokladne mycie wstepne i splukanie. Daj mu sie wyschnac troche albo calkiem jak bedziesz mial czas.

Pozniej zastosuj IronXa na auto i zobaczysz ile masz osadu metalicznego :) Oj bedzie krwawil!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś bałbym się tego śmierdziela lać na auto :P

Jak ten nowy jest lepszy to jaki jest stary :shocked:

Nie boj sie, przezyje spokojnie:)

Tylko najpierw usun, jezeli masz, asfalt:) Pozniej dokladne mycie wstepne i splukanie. Daj mu sie wyschnac troche albo calkiem jak bedziesz mial czas.

Pozniej zastosuj IronXa na auto i zobaczysz ile masz osadu metalicznego :) Oj bedzie krwawil!

Myślałem ze najpierw Iron X a potem glinkowanie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio myłem swojego pod wosk na zimę.

Na pierwszy ogień poszedł PrickBort na 5 minut, na to SurfexHD 1:4 na następne 10 minut.

Na to piana aktywna z #901 na niecałe 10 minut. Spłukanie myjką.

Potem IronX na 5-7 minut. I mycie na 2 wiadra.

Jak zabrałem się za glinkę to nie miała już co zbierać, była cała czysta, tak czysty i gładki był lakier.

PrickBort i IronX są niesamowite :kox: po ich zastosowaniu zero smoły i metalicznego nalotu na lakierze :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...