Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A5 8T 3.0TDI quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam przedstawiam i moje autko.

Audi A5 3.0TDI quattro,manual, 2007 rok,36tys km

Z dodatków poza standardem:

-lakier czarny Phantomschwartz Perleffekt

-felgi 20 cali Audi exclusive(szkoda że ten model felgi z takim ET nie występuje w 19 calach)

-reflektory ksenonowe plus

-asystent świateł drogowych

-pakiet oswietlenia wnętrza

-lusterka zewnętrzne ogrzewane i składane z pamięcią ustawień

-wewnetrzne lusterko z automatyczną funkcją przeciwoślepieniową

-siedzenia sportowe z tapicerką alcantara,w pełni elektryczne,podgrzewane z pamięcią ustawień i regulacją odcinka lędźwiowego

-3-strefowa klimatyzacja

-bagażnik z wnęka na narty,zaczepami,siatką i gniazdkiem 12V

-wielofunkcyjną 3 ramienna kierownicę obszytą skórą

-komputer pokładowy z kolorowym wyświetlaczem

-system nawigacji satelitarnej

-system nagłaśniający Audi Sound System(jak dla mnie słabizna,ale i Bang w A5 nie powala)

-telefon w podłokietniku

-system obsługi głosowej

-Audi parking system tył

-asystent podjazdu

-tempomat

-czujnik zmierzchowy świateł i deszczu

-isofix

-servotronic

Z dodatków chyba tyle.Reszta dodatków co w standardzie przy 3.0TDI.(chromowane rury dwie,i inne duperele:)

+ programik zrobiony z Compsportu..

Jeździ sympatycznie:)

Pozdrawiam

Opublikowano

Daj więcej zdjęć tego cuda.

Opublikowano
:kox::good:
Opublikowano

Z zewnątrz wyjeb*ne w kosmos :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

piękna sztuka - widać co ta fela potrafi zrobić z autem :hi:

Bezawaryjnego użytkowania!

Opublikowano

te 20" letnie jakie maja ET ?

Opublikowano

Kurde, taka fura i tylko 2 zdjęcia ;( Chcemy więcej :kox:

Opublikowano

Super autko. Ono musi stać na 20''.:)

Daj jakieś zdjęcie wnętrza.

Opublikowano

Jest piękna :slina: gratki fury, dbaj o nią :wink4:

Prosimy o więcej zdjęć :kox:

Opublikowano
  • Autor

te 20" letnie jakie maja ET ?

ET 29.Dzięki.Później coś wrzucę. :hi:

Proszę:

img0552z.jpg

By null at 2010-11-02

img0556e.jpg

By null at 2010-11-02

img0546i.jpg

By null at 2010-11-02

img0560.jpg

By null at 2010-11-02

img0548b.jpg

By null at 2010-11-02

img0564o.jpg

By null at 2010-11-02

Opublikowano

pawel1380...yyy... wyjdziesz za mnie?? :kox: W garażu jakoś pewnie się dogadany :polew:

Super autko masz :naughty:

Opublikowano
  • Autor

pomyślę wklej foto :naughty::polew:

A tak serio dzięki za miły komentarz.

Opublikowano

-felgi 20 cali Audi exclusive(szkoda że ten model felgi z takim ET nie występuje w 19 calach)

ten wzor wychodzil z et29 w 19"

byl montowany w rs4 b7 ( wojtek_a4 ma takie na sprzedaz )

[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 18:42_________________________________________________co do auta to "jest piekna, its bjutiful" ;)

Opublikowano
  • Autor

Wow.Faktycznie.Widać źle poszukałem..choć się starałem.A chciałem 19 co by nie przesadzać..tyle że z tym ET.Bez sensu że nie ma numeru katalogowego dla A5 z tym kołem w 19 i ET29.A teraz to już chyba nie ma sensu kombinować...na 2o wygląda świetnie ..ale uważać trzeba strasznie.

No i już coś nowego wiem. Dzięki. :thankyou2:

Opublikowano

za***ista maszyna :slina: :slina: Chyba najpiękniejsze dziecko koncernu ostatnich lat :kox: :kox:

Opublikowano

bestyja piękna, ale ona coś wysoko stoi !! :mysli:

Opublikowano

:kox: :kox:

A jakie cyferki po programie sie pojawily?? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

bestyja piękna, ale ona coś wysoko stoi !! :mysli:

Nie ma sensu robić gleby.Jest naprawdę dobrze.Foto nie do końca to oddaje.Zrobienie gleby przy takiej feldze roztrzepie auto w środku a jest błoga cisza i tak ma być.

:kox: :kox:

A jakie cyferki po programie sie pojawily?? :naughty:

Bedziemy badać niebawem powinno być coś zaraz przed 3 z przodu a moze i 3 wskoczy.. :)

Opublikowano

:kox: :kox:

A jakie cyferki po programie sie pojawily?? :naughty:

tez jestem ciekaw :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.