Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHL] posiadam klime z zielonym wyświetlaczem czy to orginał


sylwesterw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Co do tego sterownika to nie jest to orginał audi :audi:. Diavia jest to ta firma ktróra zakłada takie klimatroniki, wiem bo brat ma w golfie 3 taką załozoną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"diavia" jest tam taka naklejka dokładnie na pasie przednim naklejona, czyli nie było klimy a poprostu ktoś chciał i sobie założył, ale czy ta firma jest polska czy zagraniczna bo auto jest z luksemburga.

A i co do działania klimy to jak ją dokładnie sprawdzić czy działa w 100 % dobrze czy powinien się wiatrak od klimy załączać od razu po jej włączeniu czy może trochę później jakby ktoś mnie chciał uświadomić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli klima jest włączona w momencie odpalenia auta to wchodzi do pracy po ok. 6 sek. Ciekawe co ta firma wyrzezbiła i czy obecnie nie dało by rady wstawić originalny sterownik - myślę że będzie problem i pozstaje zmiana podświetlenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to na 100% DIAVIA, mam taka samą. Jest to niefabryczny klimatronic. W Łomiankach pod Warszawą jest autoryzowany serwis, jest możliwość testowania przez panel ale nie odnalazłem instrukcji http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,11953.0.html

[br]Dopisany: 07 Listopad 2007, 10:34 _________________________________________________Z moich obserwacji wiatrak od klimy załącza sie zależnie od temperatury: czasami po kilku sekundach, a czasami po 5 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...