Skocz do zawartości
IGNOROWANY

GG- ktoś się podpina pode mnie??


Rekomendowane odpowiedzi

1. zmień hasło

2. podaj IP nawet na forum nic w końcu się nie stanie :decayed:

3. logowałeś się kiedyś przez www do gg ? czy przeglądarka zapamiętała hasło ?

Dawaj Ip :kox: :kox:

10.3.1.12096 jak to wpisuje w google to mi wyskakuje wersja gg :confused4::kox::naughty::decayed::shocked:

Bo to jest wersja komunikatora :polew: :polew: :polew:

to dlaczego wyskakuje komunikat ze: "jesteś zalogowany na innym komputerze 10.3.1.12096"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też taki komunikat wyskakuje średnio raz w tygodniu :confused4:

Tobie to wyskakuje ponieważ jeździsz 1,6 :polew: :polew:

dziadu.gif

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu gg ma możliwość multilogowania. U mnie to się pojawia jak mam chwilową przerwę w necie. Zmiana hasła i ZMIANA KOMUNIKATORA NA AQQ- obsługuje gg, a jest od niego o niebo lepszy :)

http://www.aqq.eu/przewodnik/899.html

Gwarantuję, że NIE WRÓCICIE do gg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu gg ma możliwość multilogowania. U mnie to się pojawia jak mam chwilową przerwę w necie. Zmiana hasła i ZMIANA KOMUNIKATORA NA AQQ- obsługuje gg, a jest od niego o niebo lepszy :)

http://www.aqq.eu/przewodnik/899.html

Gwarantuję, że NIE WRÓCICIE do gg :)

Tak jest, używam od dawna, polecam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikaty dotyczące zalogowania się na GG z "innego IP komputera" są w 99% powodem restartu (nagłego) połączenia internetowego. W takiej sytuacji komunikator "działa" na naszym starym IP, po czym za chwilkę wczytuje nasze nowe IP. Dotyczy to użytkowników, którzy posiadają zmienne IP (np tpsa, netia).

Podobnie wygląda sytuacja podczas zalogowania się przez WWW w moja generacja (nie pamiętam dokładnie jak to się nazywa :tongue4:).

Kolejnym powodem może być sniffing, czyli ktoś szpieguje naszą sieć. Rozwiązaniem będzie zmiana hasła na porządne, wieloliterowe (małe, duże znaki), zawierające w sobie cyfry i znaki specjalne.

Kolejnym powodem może być jakiś spyware. Rozwiązaniem może być przeskanowanie komputera programem ComboFix, antywirusem i np. SpywareDoctor'em. Nie polecam stosowania żadnych Avastów, Pand i innego dziadostwa :P.

Jeśli ktoś chce mieć spokój z wirusami, spyware i innym badziewiem polecam przerzucić się na linuks - przynajmniej nikt nie wykradnie hasła do konta bankowego :tongue4:

I na przyszłość proszę dokładniej opisywać problem,. podając wszystkie zebrane informacje, podając rodzaj systemu, wersję programu, zainstalowane antyvirusy, dostawcę netu. itp. itd. Takie informacje znacznie skracają czas podania konkretnego rozwiązania i eliminują gdybanie :decayed:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...