Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJG] Co sądzicie o tej instalacji - potrzebne mapy gazowe.


jacek27m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam audiczkę od 2 miesięcy założyłem instalacje stag 300-6 co o tej instalacji sądzicie.Mam silnik 2.4 163 km buda jest w kombi.W mieście na krótkich odcinkach sapli mi ok 16do 17 litrów gazu czy to jest ok.Srednie spalanie wyszło mi 12.5l.proszę o opinie i jak ktośby z was miał fotki z ustawienia map do gazu.dzięki.

parownik lovato

stag300-6

a to chyba wtryskiwacze magicJet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze stag 300 to nie instalacja tylko sterownik powiedz jakie masz wtryski i jaki parownik jakieś fotki z podmaski to wtedy bedzie można coś powiedzieć o tym co ci założyli. Pokaż tez swoje mapy. Co to jest "6" generacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te 16-17 litrów to zależy jeszcze przy jakiej jeździe u mnie tyle spala jeżdżąc dynamicznie w trasie spokojnej spala okolo 11-12 litrow gazu... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam producent parownika nic nie daje, zrób fotki spod maski to zobaczymy co tam jest wsadzone, jezeli mozesz to wrzuc screeny z ustawieniami i mapami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz poprawiłem ok.nie wściekaj się to forum jest po to aby się cos dowiedziec prawda

Ja jestem bardzo spokojny:) poprostu pisze czego brakuje do pełnego obrazu. A może jednak pokarzesz jakies fotki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja mam komputer gazowy firmy KME z autoadaptacją...[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 22:18_________________________________________________genaralnie zasada jest taka ze mapa gazowa ma sie pokrywac z mapą benzynową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile km przejechałeś na tej instalacji??? nie chce krakać ale jeżeli masz megic jety to jak one się zabrudzą to spalanie rośnie i zaczyna się przygoda z mieszanką która niby jest ok a wywala błąd , ja to przerabiałem u siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uporałem sie z moim problemem.spalanie 11 litrów .zamykam temat

Może napisz co było przyczyną takiego spalania ,będzie dla innych przydatne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...