Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] BRD,FMIC,DP (EGR i KAT aut )- by Rogal 200+

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pixi wiesz skąd ten wynik ? Nowa osłona silnika dała lotu :evil:

Opublikowano

Pixi wiesz skąd ten wynik ? Nowa osłona silnika dała lotu :evil:

:polew:

ale wyniczek zacny :naughty:

tylko gratulować :kox:

zeby teraz serducho wytrzymało przy takiej mocy :kox:

Opublikowano
  • Autor

PIXI kogratrulejszyn :good:

A stara wie ze tyle hajsu pchasz w auto ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew: cicho bo się wyda :whistling:

Opublikowano

uważaj na serducho, żeby CI nie stanęło :decayed:

W tym wieku jedyna rzecz ktora może mu stanąc to własnie serducho :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Panowie wielkie dzięki za opinie :notworthy: , miło w moim wieku być zadowolonym i to bardzo ale tu WIELKIE PODZIĘKOWANIA należą się Witkowi ..... bez jego sprawnych palcy i głowy na karku to wiecie co by było .

Poziu dięks za tatuśka :kox:

uważaj na serducho, żeby CI nie stanęło :decayed:

W tym wieku jedyna rzecz ktora może mu stanąc to własnie serducho :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

;( , stara nie narzeka ( jeszcze ) :)

Opublikowano

co za wynik :slina:

-1C :kox:

Opublikowano

PIXI, musisz zrobic kreske i rolke z koksem kiedys.

Ten sam setup, waga podobna pewnie [Ty masz Avanta, a on ma Q].

Opublikowano
  • Autor

Pixi wiesz skąd ten wynik ? Nowa osłona silnika dała lotu :evil:

Wiem ,wiem Adaś ..... ale jeszcze jej nie założyłem - założe razem z pozostałymi osłonami silnika :good:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 13:15_________________________________________________

PIXI ja to w ogole mam focha bo miales mi dac znac jak bedziesz jechal na korekte.

Foch i ch***j

Byłem wczoraj tak zajarany , że o niczym innym nie myślałem :confused4: ..... daruj sąsiad :wink4:

Opublikowano

Pixej , to moze zrobimy jakąś kreske ??? kokos wczoraj wymiekl , mam nadzieje ze ty sie nie odpuścisz :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Pixej , to moze zrobimy jakąś kreske ??? kokos wczoraj wymiekl , mam nadzieje ze ty sie nie odpuścisz :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Nie mam co z Tobą stawać , Q rządzi - a o mocy nie wspomnę :embarrassed:

Że jestem stary to nie znaczy głupi ..... :naughty:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 13:21_________________________________________________

quattro teraz rezaj :evil:

Nie wiem co bym starej powiedział ( skąd kasa na Q ) ale masz rację przydało by się :kox:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 13:25_________________________________________________

PIXI kogratrulejszyn :good:

A stara wie ze tyle hajsu pchasz w auto ???

:evil2: w czepku urodzony :good: zdrowy motorek , piekny wynik

To specjalna dedykacja od MISTRZA po sprawdzeniu wyniku po diagnozie na rolkach :>[br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 13:27_________________________________________________

zmień pompki :polew:

Specu :( ....... :polew: :polew: :polew: , jak się seria wysra to wtedy zapodam większe , na razie dam sobie spokój .

Zapomniał bym ;( dzięki za pomoc i rozmowy ( wiesz o co chodzi ) :notworthy: :notworthy: :notworthy: [br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 13:33_________________________________________________

Adaś, żeby serducho Ci nie wysiadło teraz. Taka moc, w Twoim wieku ...

:tongue4:

Gratulacje.

A teraz ja pytam się, pytam się ja, kiedy Q?

Może tak żle nie będzie :good:

Dzięki :hi:

Jak będzie kasa ................................ :gwizdanie:

[[br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 13:37_________________________________________________Jeszcze raz Panowie ..... WIELKIE DZIĘKI :good:

Opublikowano

Panowie wielkie dzięki za opinie :notworthy: , miło w moim wieku być zadowolonym i to bardzo ale tu WIELKIE PODZIĘKOWANIA należą się Witkowi ..... bez jego sprawnych palcy i głowy na karku to wiecie co by było .

Poziu dięks za tatuśka :kox:

uważaj na serducho, żeby CI nie stanęło :decayed:

W tym wieku jedyna rzecz ktora może mu stanąc to własnie serducho :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

;( , stara nie narzeka ( jeszcze ) :)

ty no nie mieszaj do tego waszego listonosza

:tongue4:

Opublikowano
  • Autor

To nie listonosz , tylko facio od deratyzacji :polew: :polew: :polew:

Masz rację , ale to i tak jeden ch*j :wallbash: ......... :naughty:

Opublikowano

To nie listonosz , tylko facio od deratyzacji :polew: :polew: :polew:

Masz rację , ale to i tak jeden ch*j :wallbash: ......... :naughty:

bo żaden email nie zastąpi zwykłego listu - westchnął listonosz podciągając rozporek po wizycie u ......... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kamyk :good: , spadłem z krzesła :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kamyk :good: , spadłem z krzesła :polew: :polew: :polew:

wstawaj wstawaj, ..... nie udawaj :polew:

Opublikowano

PIXI daje radę ale my ty Pixi polewamy wiesz pod co :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ladny wynik mi tez tak ladnie wyszlo bo kupilem oslone na silnik od adamooo :polew: . One naprawde daja mocy :kox: Tak ze kazdemu je polecam a 2 z przodu murowana :cool1:

Opublikowano

wynik :kox: :kox: :kox: bez pompek.

Opublikowano

PIXI daje radę ale my ty Pixi polewamy wiesz pod co :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

hmmmm

a pod co ?? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Ladny wynik mi tez tak ladnie wyszlo bo kupilem oslone na silnik od adamooo :polew: . One naprawde daja mocy :kox: Tak ze kazdemu je polecam a 2 z przodu murowana :cool1:

U mnie osłona jeszcze nie założona :gwizdanie: , aż boje się zakładać :kox: [br]Dopisany: 18 Grudzień 2010, 22:36_________________________________________________

wynik :kox: :kox: :kox: bez pompek.

Danke , też jestem :thumbup: ...... ciekawe ile by wyszło po zmianie końcówek na ( Bosch - ARL) i zrobieniu wydechu ???? ...... :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.