Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Moja Audi A4 1.6 - PAKIET SKÓRA


Jacob555

Rekomendowane odpowiedzi

W mojej Audi zainwestowałem początkowo w "poskórzenie" wszystkiego, więc chcąc się nieskromnie pochwalić pokazuję fotki :>

Kiera:

dsc08405

dsc08396

dsc08393

Dźwignia hamulca ręcznego:

dsc08398

dsc08399

Drążek zmiany biegów:

dsc08400

dsc08401

dsc08402

I jeszcze na sam początek standardowo aluminiowe ramki na zagary:

dsc08394

i ogólny pogląd na sytuację po wymianie radia:

dsc08403

Teraz na następny ogień (plany) pójdą boczki, bo są ewidentnie do wymiany, lampy poliftowe, sensowne nagłośnienie, podświetlenie na nogi i co jeszcze przyjdzie do głowy w międzyczasie.

Nie zwracajcie uwagi na drobny brud na podłodze - w końcu zima :naughty:

Foty całości:

dsc08408

dsc08406

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzelę fotki, jak tylko śnieg stopnieje, bo teraz nie ma co oglądać. :) Z zewnątrz i tak nie ma modów, tylko fele emeryckie.

Chętnie zmienił bym alu na fabryczne, bo te (RONDEL) mi się średnio podobają... Za pełne :tongue4:

dsc08407

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega z kuj-pom, zapraszamy na spoty i do zapoznaniem sie z watkiem: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=20452.18060

a co do wymiany boczkow, daj znac co potrzebujesz bo mam w garazu chyba z 2 komplety, i troche mi przeszkadzaja, mozemy sie dogadac, fajny kolor :kox:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2010, 16:18_________________________________________________felgi taz mam na sprzedaz ori 16 moge zrobic dobry rabat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już są, uploadowałem :D I foty felg w poprzednim poście, jak by ktoś chciał się zamienić :evil:

No i ktoś by skomentował w końcu moje obszycia, bo jestem z nich dumny :naughty:

Niesamowita kompozycja czarnej skóry i krwistoczerwonej nici sprawia, że Twoja A-czwórka jawi się niczym Czerwona Diablica siejąca postrach i zamęt wśród "pospolitych" aut sunących leniwie ulicami. Piękno Twgo dzieła zapada głęboko w sercach tych szczęśliwców, którzy mieli zaszczyt podziwać to połączenie cudu inżynierii w postaci Audiczki i precyzji rękodzieła - zaiste, sam czułem, jak serce przyspiesza, oglądając te zdjęcia. :naughty:

Może byc? :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kimi, może być - po Twoim opisie, to już chyba sam nie wysiądę z mojej Audi :>

Ale na serio - ładne wykonanie, nie? Jeszcze nie widziałem tak ładnie zrobionej skóry, jak moja :kox:

Serio. :)

Bardzo ładnie, najbardziej podoba mi się fakt, że nić dobrana jest do koloru nadwozia, bo czerń z czerwienią się super komponuje. :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej chodziło mi o to, żeby pasowało do koloru podświetlenia, jakie nasze A4 mają :)

A faktem jest, że ta czerwona nić też mocno ożywia całe "oskórzenie", bo normalną czarną wyglądało by prawie jak fabryczne (no, może za wyjątkiem wstawek z skóry perforowanej). I ten fajny ścieg na dźwigni ręcznego :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej chodziło mi o to, żeby pasowało do koloru podświetlenia, jakie nasze A4 mają :)

A faktem jest, że ta czerwona nić też mocno ożywia całe "oskórzenie", bo normalną czarną wyglądało by prawie jak fabryczne (no, może za wyjątkiem wstawek z skóry perforowanej). I ten fajny ścieg na dźwigni ręcznego :wink4:

Nie no, jest gitez, naprawdę.

U mnie już by takiego efektu nie było, bo zielona nić zginęłaby w czerni, że nie wspomnę o podświetleniu - byłaby kupa :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obszycie skrzyni robiłem sam (zakładałem, kupiłem już zszyte), a kierownicę i ręczny dałem obszyć. Polecam, zrobione perfekcyjnie :>

Bardzo ładnie kiera wykończona od spodu (czego nie widać na foto), u innych widziałem gorzej wykończone, a tam gdzie oddałem moją robią naprawdę dobrze :> Nie jest skóra ucięta i już, tylko ładnie zakończona. I dokładnie dopasowana do wyprofilowania pod palce, to samo na ręcznym - widać na foto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...