Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Moja czarnulka - avant sline 18" zapraszam do oceny


josh88

Rekomendowane odpowiedzi

dobrze wyposazona szkoda ze Avant tongue4

widze ze nie lubisz avantow :naughty: juz w kolejnym temacie to piszesz :shocked:

co sedan to sedan :decayed:

polać mu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze wyposazona szkoda ze Avant tongue4

widze ze nie lubisz avantow :naughty: juz w kolejnym temacie to piszesz :shocked:

co sedan to sedan :decayed:

a nie lubie trumniakow :decayed: sedan wyglada lepiej a 4/5 aut pokazanych w dziale moja a4 to avant :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo mi się podoba twoja a4 :good: , jedynie ta listwa chromowana na drzwiach ciut za dużo ale to szczegół; a te listwy s4 :slina: też szukam takich do siebie, gratki

-to jest full pakiet chrom hehe ,na zywo bys zobaczyl to naprawde fajnie wyglada, taki delikatny smaczek :) i rzadko spotykany takze ja z nich jestem dumny nie slabiej niz z listw s4;p

chyba made by allegro ten pakiet :tongue4:

poza tymi listwami naprawdę fajna sztuka :cool1:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 13:46_________________________________________________i wrzuć zdjęcia jak człowiek do wątku a nie linki bo się słabo to ogląda :przebiegly:

ja Ci powiem tak , moze allegro moze ebay nie mam pojecia taka kupilem ,mi sie podoba i wcale mi to nie podlatuje tandeta :) dobrze ze nie usisz nia jezdzic :> zdjecia poprawilem ,mozesz teraz sie zachwycac do woli :tongue4: no moze poza tymi listwami z allegro :>[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 22:12_________________________________________________ a jeszcze co do pakietu chrom z allegro to lusterka wroca orginalne bo z jednego zlazi sreberko :decayed: i musze zobaczyc jak bedzie wygladal w ori...[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 22:15_________________________________________________co do tego podzialu na avanty i sedany to ja osobiscie jeszcze ze 2 lata temu bym w zyciu nie pomyslal ze bede jezdzil kombi :) podobaly mi sie tylko sedany, do kombi trzeba dojrzec :> niczego nie ujmujac sedanom oczywiscie :) relingi,gleba,duze kolo i to jest to jak dla mnie:) nastepne auto tez napewno bedzie avant :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo mi się podoba twoja a4 :good: , jedynie ta listwa chromowana na drzwiach ciut za dużo ale to szczegół; a te listwy s4 :slina: też szukam takich do siebie, gratki

-to jest full pakiet chrom hehe ,na zywo bys zobaczyl to naprawde fajnie wyglada, taki delikatny smaczek :) i rzadko spotykany takze ja z nich jestem dumny nie slabiej niz z listw s4;p

chyba made by allegro ten pakiet :tongue4:

poza tymi listwami naprawdę fajna sztuka :cool1:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 13:46_________________________________________________i wrzuć zdjęcia jak człowiek do wątku a nie linki bo się słabo to ogląda :przebiegly:

ja Ci powiem tak , moze allegro moze ebay nie mam pojecia taka kupilem ,mi sie podoba i wcale mi to nie podlatuje tandeta :) dobrze ze nie usisz nia jezdzic :> zdjecia poprawilem ,mozesz teraz sie zachwycac do woli :tongue4: no moze poza tymi listwami z allegro :>[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 22:12_________________________________________________ a jeszcze co do pakietu chrom z allegro to lusterka wroca orginalne bo z jednego zlazi sreberko :decayed: i musze zobaczyc jak bedzie wygladal w ori...

a oglądałeś jak wyglądają furki z forum w schwarz pakiecie ? może to CIę przekona do ciemnej strony mocy :decayed:

zobacz sobie furkę wrclaguny czy bart-s-a np :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a oglądałeś jak wyglądają furki z forum w schwarz pakiecie ? może to CIę przekona do ciemnej strony mocy :decayed:

zobacz sobie furkę wrclaguny czy bart-s-a np

widzialem :) ale wiesz nie moze byc wszystko na jedno kopyto :> podoba mi sie polaczenie chromu i czarego koloru :good: kazdy ma swoj gust racja? :) lusterka napewno wroca orginalne ale listwa zostanie :tongue4: nie chce ingerowac w jej wizualny stan bo dla mnie poprostu wszystko jest na swoim miejscu, uszanowanie kolego :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bart-s ma schwarz ? :D Pierwsze słyszę :P

Kliknij w fote pod moim postem hehe

fucktycznie pojeb@#! mi się :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojjj jakby byly ori to by kazdy zakladal a tak to sa zle bo sa z allegro czy tam ujj wie skad:) po mojemu pasuja do relingu i ramek , nie bylo wczesniej wymienionych elementow w odcieniach listwy to faktycznie by nie pasowalo a tak....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...