Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHH] Pytanie o wtryski


IDUAL

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy po odkręceniu wtryskiwacza jestem w stanie stwierdzić co to za wtryskiwacz czy ori od AHH 90 PS czy np: od AFN 110 PS. I czy moge sobie go normalnie odkręcić i potem wkręcić i nic się nie stanie. A pytam dlatego bo jak wklejałem logi do analizy to spece od vaga jak ich pytałem przy okazji czy moge mieć program stwierdzili po logach że nie mam programu w autku że jest seria a moja niunia objeżdza AFN 110 i AJM 115 a 200km/h i czerwoną skale na obrotomierzu osiągam bez problemu i to szybkim czasie wiec chyba nie mam serii. Wiec myśle że skoro nie program to może wtryskiwacze zmienione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz wymontować i zapisać numery wtryskiwacza ,a my już powiemy jakie są :kox:

robota łatwa .... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tak objexdzasz afna i ajma to napewno wtryski podmienione na większe skoro w programie nie widac zmian

wymiana wtryskow na wieksze to najprostrza metoda wzrostu mocy a ahh

jak masz wsadzone 0.216 to auto powinno kopcić, ale ze teraz zimno to nie bedzie ten efekt mocno widoczny

na 0.205 bedzie miej sadzy, ale czy tyle koksu aby dac rade pogonić ajma??

same numery z wtrysków nic nie dadzą, korpusy mogą być seryjne, za to końcówki wymienione na większe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puszcza czarny dymek ale tylko przy pełnym bucie w podłoge i nie taki duży. Kumpel ma AJM w sedanie czyli lżejszy od mojej a dochodze go. Ok wymontuje jeden wtrysk i podam numer jak nie bedzie padać śnieg moża akurat co się wyjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

137 po samych wtryskach bez softu ma 0.205 :blink: A ile wyszlo Ci w serii?? Przerzuciłem już parę wtrysków i nigdy nie było tak diametralnego wzrostu. max 10km. Na 216 czasem coś lepiej wyszło ale bez softu wraz bieda. AHH ma pompę 11?? Co do autora wątku proponuje hamownię i wszystko się wyjaśni :) Może masz rezystor w pompie :evil: ale to dymu było by co nie miara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyciągnij wtryskiwacz i odczytaj numery z końcówki, zwróć uwagę jakiej firmy są, zazwyczaj Bosch albo Fratelli Bosio

[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 20:57_________________________________________________i zaczęło się teraz, kto ile koni ma :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby był jakiś rezystor na pompie czy program to by chyba na logach coś wyszło a tu po logach wygląda na całkowitą serie jeżeli kolega mentryb pisze prawde to raczej ku temu bym się skłaniał że są wtryski wymienione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tam siedzi pompa 11 to po wymianie wtrysków, które te silnik dość mocno blokują mogą być takie efekty jak u kolegi IDUAL :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he i u mnie po wymianie samych wtrysków na wtryski od ASV było coś ok 138 km. ale dymił jak batory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok panowie tak jak pisałem postaram sie spradzieć numer wtrysków bo nie ma co gdybać. A co do kopcenia to tak jak pisałem kopci na czarno przy pełnym bucie ale nie jest to jakies straszne w lusterku mało co widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...