Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Jakie dywaniki gumowe wybrać???

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Według mnie to te drugie by były lepsze. Ja osobiscie gumowych dywaników nie lubie

Opublikowano

ja mam te drugie tydzien temu przeszly i jesten zadowolony tylko u innego sprzedawcy ale ta sama firma dywanikow

Opublikowano

jak musisz kupować gumowe :kwasny: to tylko te drugie

Opublikowano

Gumowe na zimę dobre , i również polecam wzór drugi :naughty:

  • 2 lata później...
Opublikowano

Wiem że temat stary i dawno nie poruszany, ale po co zakładać drugi jak coś już jest :wink4:

Panowie jakie dywaniki gumowe wybrać, bo na allegro jest tego od cholewki i różnią się trochę :mysli: chodzi mi o dywaniki ze stoperami, tak aby idealnie pasowały do mojego modelu, miały rynienki i nie były wykonane z cienkiej gumy tylko solidnie :cool1:

Może coś takiego:

http://allegro.pl/dywaniki-gumowe-audi-a4-1994-2000-stopery-germany-i1229395865.html

http://allegro.pl/audi-a4-b5-pfi-dywaniki-gumowe-z-zaczepami-i1210208255.html

http://allegro.pl/audi-a4-b5-1995-2001r-dywaniki-gumowe-korytka-i1210686728.html

albo może macie jeszcze jakieś inne godne polecenia?? :naughty: dziękuję za rady :hi:

Opublikowano

ja bym bral nr 2 :wink4: nie jestem zwolennikiem gumowych wycieraczek(bynajmniej nie na lato) ale na zime jak najbardziej :good:

Opublikowano

może ktoś jeszcze się wypowie albo kupował ostratnio?

Opublikowano

ja mam z wyższymi bokami coś ala nr 3, ale te moje są ładniejsze. Przy małych bokach może się przelewać woda " śniegowa"

Opublikowano

już zamówione te 1. Wodę trzeba wylewać na bierząco i będzie git :good:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Trochę póżno zauważyłem ale też bym wybrał właśnie te.

Takie z wysokimi obrzeżami to tylko pozornie są lepsze bo przy wylewaniu wody trzeba je zgiąć, a woda się wtedy wylewa do środka samochodu.

Więcej wody zostaje na dywaniku z tymi kratkami.

Pozdrawiam

Opublikowano

i teraz mogę w 100% powiedzieć że to był mój dobry wybór, te z 1 linku są solidnie wykonane z grubej gumy, idealnie leża w aucie i nie ma problemu z wodą :naughty:

Opublikowano

a z 2 co by bylo nie tak? :decayed: takie same jak pierwsze :kox:

Opublikowano

a z 2 co by bylo nie tak? :decayed: takie same jak pierwsze :kox:

kup a ocenisz sam :kox:

Opublikowano

to mi powiedz czym? :polew: nawet cena podobna :kox:

Opublikowano

dywanik pasażera ma nacięcie i lepiej się układa :tongue4: stopery są już założone :tongue4: i ogólnie wzór ładnie sie prezentuje w aucie :tongue4::decayed:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

też chce kupić dywaniki gumowe na zime;) autko trzeba szanować :cool1:

Opublikowano

ja mam 2 sztuki tylko na przód bo na tyle nikt u mnie nie jeździ więc luzzz :decayed: przydał bys się caly komplecik jakis fajnych gumowców :kox:

Opublikowano

Ja mam te drugie firmy PETEX, super sprawa.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.