Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Softy ABT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jak chcesz to wysle Ci sterownik i spróbujesz u siebie

Nie dziękuję . :hi: Elektroniki nie pożyczam. Gdyby coś uległo uszkodzeniu w transporcie albo u mnie w aucie to mógłby być kwas a tego wolę uniknąć . Co innego gdybyś mieszkał gdzieś obok a przekładka odbyła by się w Twojej obecności . :wink4:

Jeszcze raz dzięki za zainteresowanie .

Logi zapłonów, AFR trzeba zmierzyć, sprawdzić czy nie ma przeładowań i jak zachowuje się doładowanie :wink4:

I w przypadku silnika AEB to nie sprawdzi AFR, bo nie sprawdzi doładowania, a na drodze to kierowca może i spalania stukowego nie słyszeć, jak by gnał z dużą prędkością.

Co do tych magicznych 193KM na starym sterowniku, to jest u nas na spotach Śląskich ktoś komu compsport zrobił 201KM na starym sterowniku, ewenement na większą skalę :) A ma tylko wyciętego kata, poza tym seria :naughty:

jest jest :)

Kto to taki ? Colo ?

Opublikowano

Egon

bez większego IC wyszło mu 201 z czymś tam

mi z większym IC tylko 198 :decayed:

aaa Colo ma ponad 350 kuca :>

Opublikowano

tylko ze auto CoLa pod maska ma wielka loche na twinscrollu

Opublikowano

tylko ze auto CoLa pod maska ma wielka loche na twinscrollu

o to nikt nie pytał :)

Opublikowano

:> owszem, ale ta moc z czegos sie wziela

Opublikowano

:> owszem, ale ta moc z czegos sie wziela

a mi mówił ze ma trzy myszy w bagażniku które ciągle biegną... kłamał? :mysli:

Opublikowano

:> owszem, ale ta moc z czegos sie wziela

a mi mówił ze ma trzy myszy w bagażniku które ciągle biegną... kłamał? :mysli:

Mnie gadał że mu coś piszczy czasami, coś w tym jest :decayed:

Opublikowano

własnie wróciłem od goscia który próbował zgrac mi program

niestety nie udało sie, twierdzi ze sa jakies zabezpieczenia

a do tego potrzebuje dodatkowego sprzetu którym na te chwile nie dysponuje

A jaki problem ze zgraniem.

Rozebrać, wylutować, odczytać, wlutować.

Chyba że jest jakaś podstawka kodująca.

Opublikowano

podstawka wlasnie jest wlutowana, wyciagnal kosc i zgral pamiec, ale cos bylo z tym nie halo bo gadal mi o jakiś sumach kontrolnych i o braku sprzetu do tego. Przyznam Ci sie ze nie siedzialem przy nim jak to robil bo akurat na rolkach byla A6 2.7TQ i tym bylem bardziej zainteresowany. Moźe gosc byl do tego za cienki i sciemnial, tego nie wiem. W kazdym razie nie zalatwil mi sprawy.

Opublikowano

@devastation

Możesz zrobić zdjęcie tego sterownika. Tak abym mógł odczytać symbol eepromu? Czy ta podstawka zawiera jakąś elektronikę?

Mogę spróbować zająć się tematem skopiowania wsadu.

Opublikowano

mogę, ale dopiero w następną sobotę, auto jest teraz w DE

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Ja też mam u siebie fabryczny soft ABT 180KM 311NM :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.